12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Shannen Doherty pojawi się w "Riverdale". 4. sezon "Człowieka z Wysokiego zamku" z datą premiery. Zwiastuny "Flasha" i "Supergirl". A oprócz tego "Magicy", "Orville", "NOS4A2" i nie tylko.

1. Shannen Doherty pojawi się w Riverdale

Shannen Doherty zagra gościnnie w "Chapter Fifty-Eight: In Memoriam", czyli premierze 4. sezonu "Riverdale" poświęconej Luke'owi Perry'emu. Szczegółów roli nie podano, wiadomo jedynie, że ma to być coś wyjątkowego.

Podczas panelu "Riverdale" na Comic-Conie podano także, że do obsady dołączy Kerr Smith ("The Fosters") w roli nowego dyrektora szkoły, którego po raz pierwszy zobaczymy w odcinku 2 – "Chapter Fifty-Nine: Fast Times at Riverdale High". Kolejny news z kręgów "Riverdale" to The Archies. Kultowy zespół z komiksu, który w oryginale stworzyli Archie Andrews, Reggie Mantle, Jughead Jones, Veronica Lodge i Betty Cooper, ma powstać w 4. sezonie serialu.

2. Powrót w finałowym sezonie Supernatural

Jake Abel, czyli serialowy Adam, powróci w 15. sezonie "Supernatural".

3. Człowiek z Wysokiego zamku – data powrotu

"Człowiek z Wysokiego Zamku" powróci 15 listopada, a w finałowym sezonie zobaczymy wojnę i rewolucję. Poniżej możecie zobaczyć klip z premiery.

4. Orville przenosi się do Hulu

3. sezon "Orville" będzie mieć premierę w drugiej połowie 2020 roku i amerykańska publiczność zobaczy go nie na kanale FOX, tylko na Hulu. Powodem przenosin jest to, że serial ewoluował i stał się ambitniejszy pod względem realizacyjnym. W Hulu Seth MacFarlane ma dostać jeszcze większą swobodę twórczą, nie będzie też problemu, jeśli produkcja zajmie więcej czasu (tak właśnie będzie w przypadku 3. sezonu, który miał być emitowany jesienią tego roku).

5. NOS4A2 z zamówieniem na 2. sezon

Telewizja AMC zamówiła 2. sezon serialowego horroru "NOS4A2", który będzie liczyć 10 odcinków.

6. Zapowiedź 6. sezonu Flasha

Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano teaser 6. sezonu "Flasha" i zdradzono, że Sendhil Ramamurthy zagra główny czarny charakter w 6. sezonie – doktora Ramseya Rosso zwanego Bloodworkiem.

7. Kto się pojawi w crossoverze Arrowverse?

W tegorocznym crossoverze Arrowverse pojawi się Burt Ward, który wcielał się w Robina z produkcji o Batmanie z lat 60. Zobaczymy także Tylera Hoechlina i Brandona Routha – obaj zagrają Supermana, tylko w różnych przedziałach czasowych.

8. Wynonna Earp – zapowiedź 4. sezonu

"Wynonna Earp" miała swój panel na Comic-Conie, podczas którego ekipa dziękowała fanom za wsparcie. Wypuszczono także zapowiedź 4. sezonu.

9. Thomas Doherty pojawi się w Legacies

Thomas Doherty ("Descendants") dołączy do obsady "Legacies" w 2. sezonie. Zagra wampira i zarazem nowego chłopaka jednej z głównych postaci.

10. Impulse – teaser 2. sezonu

Jesienią 2019 ma wrócić "Impulse", młodzieżowy serial science fiction od YouTube. A na Comic-Conie zaprezentowany został zwiastun.

11. Magicy – klip z 5. sezonu

"Magicy" mają wrócić z 5. sezonem w 2020 roku, a na Comic-Conie pojawił się pierwszy fragment.

12. Supergirl – zwiastun 5. sezonu

Na Comic-Conie w San Diego pokazano zwiastun 5. sezonu "Supergirl", a także ujawniono informacje o zmianach w obsadzie. Julie Gonzalo ("Veronica Mars") dołącza do obsady jako Andrea Rojas (aka Acrata), z kolei Staz Nair ("Gra o tron") pojawi się w roli Williama Deya, zupełnie nowego bohatera, który jest reporterem.

Supergirl sezon 5

REKLAMA