Niegrzeczna Kaley Cuoco w zwiastunie "Harley Quinn" – komiksowej kreskówki dla dorosłych

"Harley Quinn" (Fot. DC Universe)

0

Przemoc, przekleństwa i czarny humor, a w samym środku tego szaleństwa blondynka z kucykami. Poznajcie serialową Harley Quinn, której głos podłoży gwiazda "Teorii wielkiego podrywu".

"Teoria wielkiego podrywu" się skończyła, co oznacza, że nadchodzą nowe projekty z Kaley Cuoco w roli głównej. Jeden z nich to "The Flight Attendant", thriller WarnerMedia o stewardessie wplątanej w morderczą sytuację. Drugi to kreskówka DC Universe "Harley Quinn".

Harley Quinn – zwiastun serialu z Kaley Cuoco

Postać znana z animowanego "Batmana" czy "Legionu samobójców", gdzie zagrała ją Margot Robbie, tutaj wreszcie będzie na pierwszym planie. Na Comic-Conie zaprezentowany został zwiastun, który udowadnia, że serial nie będzie bać się iść na całość. W zwiastunie czyni to w rytmie "Love Is All Around", piosenki znanej jako motyw muzyczny "The Mary Tyler Moore Show".

Niecałe półtorej minuty z nietypową (anty)bohaterką wypełniają przekleństwa, celne kopniaki i wszelkiego rodzaju rozwałka odbywająca się w szalonym tempie. Pojawiają się znane postacie ze świata Gotham, w tym Batman we własnej, bardzo poważnej osobie, Trujący Bluszcz i Joker, któremu nieźle się obrywa od Harley.

Oprócz Kaley Cuoco w "Harley Quinn" usłyszymy takich aktorów, jak Lake Bell, Alan Tudyk, Ron Funches, J.B. Smoove, Jason Alexander, Wanda Sykes, Giancarlo Esposito, Natalie Morales, Jim Rash, Tony Hale i Christopher Meloni.

Harley Quinn – premiera serialu w USA jesienią 2019