"Piece of My Heart" rządzi w "Wielkich kłamstewkach". Zebraliśmy wszystkie piosenki z finału 2. sezonu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

"Wielkie kłamstewka" żegnają nas podwójnym "Piece of My Heart" i "Have You Ever Seen The Rain" w wykonaniu Celeste. Zebraliśmy wszystkie utwory z finału 2. sezonu.

Żegnamy "Wielkie kłamstewka", które w 2. sezonie były tak samo fantastyczną ucztą muzyczną, jak poprzednio. Wszystkie utwory z 2. sezonu znajdziecie tutaj, a dziś zestawienie utworów, które usłyszeliśmy w finale. Wśród nich "Piece of My Heart" w dwóch różnych coverach, a także znany z 1. sezonu utwór Leona Bridgesa napisany specjalnie dla serialu HBO.

Melissa Etheridge – Piece of My Heart

Coveru hitu Janis Joplin słuchają Chloe i Abigail, robiąc śniadanie i patrząc, jak Ed ostro boksuje. Chloe pyta, czy rodzice się rozwiodą, Abigail zapewnia ją, że Edowi zależy na Madeline, stąd ta wściekłość.

Gloria Ann Taylor – Deep Inside of You

Boksowania i śniadaniowania ciąg dalszy. Madeline pyta, skąd Chloe wzięła płatki z cukrem. Mała odpowiada, że ma koneksje, co prawdopodobnie jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek usłyszeliśmy w "Wielkich kłamstewkach".

Leon Bridges – That Was Yesterday

Piosenka, którą znamy już z 1. sezonu "Wielkich kłamstewek", powraca w scenie szczerej rozmowy i zarazem pojednania Eda i Madeline. Ich małżeństwo nie rozpadnie się, wręcz przeciwnie – będzie odnowienie przysięgi.

Elizabeth Cotten & Brenda Evans – Shake Sugaree

Piosenka z lat 60., której cover wykonał później Bob Dylan, związana jest z Bonnie i jej matką. W tym sezonie powracała kilkakrotnie, a tym razem słyszymy ją w scenie ich pożegnania.

Willie Nelson (feat. Paula Nelson) – Have You Ever Seen The Rain

Willie Nelson, Paula Nelson i Nicole Kidman! Celeste podśpiewuje ten utwór po wygranym procesie, a oprócz tego mamy montaż scen: Ed i Madeline odnawiają przysięgę, Mary Louise wraca do San Francisco, Jane tańczy z Coreyem, Renata przytula swoją córkę, a Bonnie wysyła SMS-a do Madeline. Następnie zaś piątka z Monterey zbiera się i razem idzie na komisariat policji. I tyle, napisy końcowe.

Christina Vierra and The Ryan Rehm Band – Piece of My Heart

"Piece of My Heart" powraca raz jeszcze – w napisach końcowych finału 2. sezonu "Wielkich kłamstewek", w innym wykonaniu niż poprzednio.

Wielkie kłamstewka są dostępne na HBO GO