8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Twórcy "Gry o tron" bliscy podpisania nowej umowy, ale nie z HBO. Koniec "Will & Grace" po 11. sezonie. Thora Birch jako Gamma z "The Walking Dead". A oprócz tego "This Is Us", "Detektyw" i nie tylko.

1. Twórcy Gry o tron przejdą z HBO do Netfliksa?

Twórcy "Gry o tron", David Benioff i D.B. Weiss, są bliscy podpisania kolejnego wielkiego dealu. Według The Hollywood Reporter panowie zawęzili grono potencjalnych firm, którymi są zainteresowani, do trójki: Amazon, Netflix, Disney/FX. Liczą na umowę, która przyniesie im 200 mln dolarów, czyli więcej, niż twórcy "Westworld" dostaną od Amazona (150 mln).

2. Koniec Will & Grace po 11. sezonie

Najbliższy sezon "Will & Grace" będzie ostatni. Serial zakończy się w 2020 roku. Trzy nowe serie będą łącznie liczyć 52 odcinki.

– Myślimy o odcinkach "Will & Grace" tak, jak Karen Walker myśli o martini – 51 nie wystarczy, 53 to za dużo. Dlatego po konsultacjach z obsadą zdecydowaliśmy, że to będzie finałowy sezon "Will & Graca" – napisali w oświadczeniu producenci serialu.

3. Co z 4. sezonem Detektywa?

Czy będzie 4. sezon "Detektywa"? Oto co powiedział na ten temat Casey Bloys, dyrektor programowy HBO:

– Myślę, że Nic [Pizzolatto] ma pomysły, ale wydaje mi się, że jeszcze nie wpadł na taki, do którego by podszedł z prawdziwą pasją.

4. Tak śpiewa Joe Keery ze Stranger Things

Serialowy Steve ze "Stranger Things" jest częścią muzycznego projektu Djo, a oto ich pierwszy singiel.

5. Jeff Bridges w serialu telewizji FX

Jeff Bridges zagra emerytowanego agenta CIA w serialu "The Old Man" telewizji FX. Serial, który ma już zamówienie na pełny sezon, oparty będzie na książce Thomasa Perry'ego. Scenariusz pilota piszą Jon Steinberg i Robert Levine ("Piraci").

6. The Hitchhiker's Guide to the Galaxy w Hulu

Hulu zamówiło serial "The Hitchhiker's Guide to the Galaxy" na podstawie powieści Douglasa Adamsa. Producentem jest Carlton Cuse ("Lost"), a scenarzystą Jason Fuchs ("Wonder Woman").

7. Thora Birch jako Gamma z The Walking Dead

Thora Birch dołączy do obsady "The Walking Dead" jako Gamma, nowa przeciwniczka głównych bohaterów. Gamma jest totalną wyznawczynią zwierzęcego stylu życia Szeptaczy i ich bezlitosnej liderki, Alphy. Zdjęcie bez maski pod linkiem.

The Walking Dead Gamma

8. Czy to nowa Wielka Trójka z This Is Us?

Twórca "This Is Us", Dan Fogelman, zaprezentował na Twitterze taką oto trójkę dzieciaków. Czy to Randall, Kevin i Kate w wieku przedszkolnym?

REKLAMA