12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowieść podręcznej" powróci z 4. sezonem. "Big Mouth" z zamówieniem na jeszcze trzy sezony. Data premiery 3. sezonu "Marvel's Runaways" i nowych seriali Hulu. A oprócz tego "Watchmen", "Ramy" i nie tylko.

1. Opowieść podręcznej z zamówieniem na 4. sezon

Finał 3. sezonu "Opowieści podręcznej" planowany jest na 14 sierpnia, a tymczasem platforma Hulu zamówiła już 4. sezon.

2. Big Mouth z zamówieniem na jeszcze trzy sezony

Netflix zamówił kolejne trzy sezony "Big Mouth" – czyli do ogłoszonego już wcześniej sezonu 3 dojdą sezony 4, 5 i 6. Jednocześnie streamingowy gigant podpisał umowę z firmą Brutus Pink należącą do twórców "Big Mouth". Na jej mocy powstaną kolejne seriale i filmy.

3. Robert Redford prezydentem w Watchmen

Robert Redford będzie prezydentem USA w świecie serialu "Watchmen". W komiksie prezydentem w latach 80. jest Richard Nixon. W telewizyjnej kontynuacji Nixon umiera, prezydentem zostaje Gerald Ford, który przegrywa wybory w 1992 roku właśnie z Redfordem. A ten rządzi aż do 2019 roku.

4. Data premiery 3. sezonu Marvel's Runaways

10-odcinkowy 3. sezon "Marvel's Runaways" zostanie udostępniony na Hulu w całości 13 grudnia.

5. Premiery nowych seriali Hulu

"Dollface", czyli serial z Kat Dennings ("2 Broke Girls") w roli młodej kobiety, która wraca do świata kobiecych przyjaźni po tym jak rzuca ją długoletni chłopak, zostanie wypuszczony w całości (10 odcinków) 15 listopada. 6 grudnia Hulu udostępni 10-odcinkowy sezon "Reprisal", opowieści o zemście w stylu noir z Abigail Spencer ("Timeless") w roli femme fatale mszczącej się na gangsterach. Z kolei 18 października zobaczymy młodzieżowy serial "Looking for Alaska" (cały 8-odcinkowy sezon).

6. A do tego jeszcze Wu-Tang: An American Saga

Serial opowiadający historię grupy Wu-Tang Clan wystartuje na Hulu 4 września. Na początek zostaną pokazane trzy odcinki, kolejne co tydzień.

7. Now Apocalypse skasowane

Telewizja Starz skasowała po jednym sezonie serial komediowy "Now Apocalypse".

8. Mary J. Blige w spin-offie Power

"Power Book II: Ghost" – taki tytuł nosi spin-off serialu "Power", w którym zobaczymy Mary J. Blige. O spin-offie na razie nie wiemy wiele poza tym, że rozszerzy świat znany z "Power" i będzie kontynuować historie najbardziej kontrowersyjnych bohaterów.

Telewizja podała także, ze finałowy sezon "Power" zostanie wyemitowany w dwóch częściach: 10-odcinkowa pierwsza część wystartuje 25 sierpnia, a pozostałe pięć odcinków widzowie obejrzą w styczniu 2020 roku.

9. The Girlfriend Experience z 3. sezonem

Telewizja Starz zamówiła 10-odcinkowy 3. sezon "The Girlfriend Experience". Zobaczymy w nim historię dziejącą się w Londynie, gdzie młoda neurobiolożka zaczyna odkrywać świat seksu jako transakcji.

10. Mahershala Ali w serialu Ramy

Mahershala Ali pojawi się gościnnie w 2. sezonie komedii "Ramy". Serial wróci w 2020 roku.

11. Starz zamawia serialowe Niebezpieczne związki

Telewizja Starz zamówiła cały sezon serialu "Dangerous Liaisons" na podstawie powieści Pierre'a Choderlosa de Laclos. Rzecz się dzieje w XVIII wieku, głównymi bohaterami są markiza de Merteuil i wicehrabia de Valmont, para byłych kochanków, która manipuluje sobą nawzajem. Serial Starz będzie prequelem historii, którą znamy, i opowie z perspektywy Merteuil o tym, jak ta dwójka poznała się i zakochała. Starz obiecuje seksowną i prowokacyjną wersję znanej opowieści, dostosowaną do współczesnej publiki. Showrunnerką i scenarzystką jest Harriet Warner ("Call the Midwife").

12. Afton Williamson nie wróci do The Rookie

Afton Williamson, czyli serialowa Talia Bishop, nie pojawi się w 2. sezonie "The Rookie".

REKLAMA