Jak obejrzeć za darmo "Grę o tron" w HBO GO?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Premierowy odcinek 2. sezonu "Gry o tron" już jest dostępny w HBO GO. Gdzie dokładnie go szukać i co trzeba zrobić, żeby go zobaczyć?

Jak obiecali, tak zrobili. Już od rana Polacy mogą oglądać "The North Remembers", czyli premierę 2. sezonu "Gry o tron", za darmo w HBO GO. Co należy zrobić, żeby obejrzeć odcinek? Po pierwsze, kliknąć tutaj i wybrać Odtwórz film.

Ale to nie koniec, bo niestety nie obejdzie się bez rejestracji. Klikamy więc Rejestracja, wybieramy operatora - Gra o tron II - odkodowany odc. 1", akceptujemy regulamin, klikamy Następny.

Potem już tylko pozostanie podanie adresu e-mail, hasła, nicka i nazwy urządzenia, z którego się logujemy (można tu tak naprawdę wpisać cokolwiek) - i można oglądać. Są dwie wersje: z polskimi napisami i lektorem.

Mnie oglądało się naprawdę wygodnie - i tylko jedno mnie dziwi: czemu HBO sprzedaje tę usługę u operatorów internetu. Nie jest to specjalnie zachęcające dla dużej części internetowej publiczności, czyli młodzieży, która często zmienia mieszkania i zwyczajnie nie może się związać taką umową na dłuższy okres.

Zachęcam do dyskusji nie tylko o "Grze o tron" (której recenzja u nas dziś wieczorem), ale także na temat HBO GO w Polsce.

Oglądaj premierę 2. sezonu "Gry o tron" w HBO GO>>>