"Modern Love" – zwiastun romantycznej antologii. W obsadzie Anne Hathaway, Cristin Milioti i John Slattery

"Modern Love" (Fot. Amazon Prime Video)

8-odcinkowa antologia "Modern Love" utrzymana w stylu komedii romantycznej to kolejna nowość Amazona. W serialu grają m.in. Anne Hathaway, Gary Carr, Andy Garcia i Cristin Milioti.

Moda na serialowe antologie nie przemija i na szczęście coraz częściej wychodzi poza kolejne próby stworzenia współczesnej "Strefy mroku". Najnowszy przykład to "Modern Love", komedia romantyczna Amazon Prime Video, która opowie nam osiem różnych historii w półgodzinnych odcinkach.

Modern Love – zwiastun serialu z Anne Hathaway

Serial, mający "zgłębiać miłość we wszystkich jej skomplikowanych i pięknych formach", oparty jest na rubryce "New York Timesa" zawierającej prawdziwe historie miłosne. Wcześniej już powstał podcast o tej samej nazwie, w którym można było usłyszeć m.in. Sandrę Oh, Ellie Kemper czy Giancarlo Esposito.

Podczas TCA press tour Amazon pokazał zwiastun serialowej wersji "Modern Love", w której zobaczymy m.in. Cristin Milioti ("Black Mirror: USS Callister") jako młodą kobietę zmagającą się z niespodziewaną ciążą i Anne Hathaway w roli dwubiegunowej bohaterki, która uczy się, że każdy zasługuje na miłość.

W obsadzie znajdują się także Tina Fey ("30 Rock"), John Slattery ("Mad Men"), Dev Patel ("Lion"), Catherine Keener ("Kidding"), Andy Garcia ("Ballers"), Brandon Victor Dixon ("Power"), Olivia Cooke ("Targowisko próżności"), Andrew Scott ("Sherlock"), Julia Garner ("Ozark"), Shea Whigham ("Homecoming"), Gary Carr ("The Deuce"), John Gallagher Jr. ("Newsroom") i Sofia Boutella ("Fahrenheit 451").

Głównym scenarzystą i showrunnerem jest John Carney ("Once", "Zacznijmy od nowa"), a wśród reżyserów poszczególnych odcinków znajdują się Sharon Horgan ("Catastrophe"), Tom Hall ("Sensation") i Emmy Rossum ("Shameless").

Modern Love – kiedy premiera serialu?

Serial "Modern Love" zobaczymy 18 października na Amazon Prime Video.

REKLAMA