Matka Smoków w objęciach Khala Drogo! Emilia Clarke zaskoczyła Jasona Momoę w jego urodziny

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Choć na planie "Gry o tron" pracowali tylko rok, przyjaźnią się do dzisiaj. Zobaczcie, jak Emilia Clarke świętowała z Jasonem Momoą jego urodziny.

Wielu aktorów z "Gry o tron" deklarowało, że na planie serialu zawarli prawdziwe i długotrwałe przyjaźnie. Nie tylko Maisie Williams i Sophie Turner stały się najlepszymi przyjaciółkami, taka sama relacja połączyła Emilię Clarke i Jasona Momoę. Z tą drobną różnicą, że odtwórczynie sióstr Stark spędziły ze sobą na planie produkcji prawie 10 lat, a Emilii i Jasonowi było dane grać razem tylko przez jeden sezon.

Emilia Clarke i Jasona Momoa znów razem

Choć Jason Momoa ma urodziny 1 sierpnia, świętowanie kolejnej wiosny zaczął kilka dni wcześniej. Aktor pojawił się na londyńskim Comic-Conie, co wykorzystali jego przyjaciele, robiąc mu przyjęcie niespodziankę. Jednak nie sama impreza była tutaj największym zaskoczeniem, a obecność Emilii Clarke.

Aktorzy, którzy utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje od pierwszego sezonu serialu (który jednocześnie był dla nich ostatnim, bo postać Khala Drogo grana przez Momoę nie dożyła kolejnych części serialu), zapozowali razem do zdjęcia. Clarke wrzuciła je do sieci i opisała wymownymi życzeniami.

– Przy tobie czuje się mała na dwie stopy. Razy dwa. Wszystkiego szalonego w dzień urodzin. I ogromna wanna szczęścia na kolejny rok – napisała.

Zastanawiacie się, jaka ogromna wanna? Klikając strzałkę w prawo, znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO

REKLAMA