10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ruszają zdjęcia do 16. sezonu "Chirurgów". Fani serialu "Tuca & Bertie" założyli petycję. Cristin Milioti w czarnej komedii HBO Max. A oprócz tego "Trinkets", "Euforia", "Legacies" i nie tylko.

1. Fani serialu Tuca & Bertie założyli petycję

"Tuca & Bertie" to już czternasty serial, który Netflix skasował w tym roku. Fani odpowiedzieli petycją na change.org, a także założyli specjalną stronę Save Tuca & Bertie. Pomożecie?

2. Trinkets z zamówieniem na 2. sezon

Netflix zamówił 10-odcinkowy 2. sezon młodzieżowego serialu "Trinkets", który zarazem będzie już finałowy. Zobaczymy go w 2020 roku.

3. Ile będzie sezonów Euforii?

"Cóż, postacie są w szkole średniej, więc jest tylko pewna liczba sezonów, jaka może powstać. Jest limit czasowy" – powiedział Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, o serialu "Euforia". W tej chwili nie ma konkretnego planu, ale HBO nie chce, żeby 30-latkowie grali uczniów szkoły średniej.

Finał 1. sezonu "Euforii" w najbliższy poniedziałek, oto zapowiedź:

4. FX zamawia pilot serialu B.J. Novaka

B.J. Novak ("The Office") stworzy dla telewizji FX pilot serialu "Platform". To antologia o wyzwaniach współczesnego świata, która będzie mieć półgodzinne odcinki. W obsadzie pilota m.in. Lucas Hedges, Jon Bernthal, Kaitlyn Dever, Boyd Holbrook, O'Shea Jackson Jr., George Wallace i Ed Asner. FX chce nakręcić dwa różniące się od siebie odcinki, zanim zdecyduje, czy zamówi pełny sezon.

5. Cristin Milioti w czarnej komedii HBO Max

Cristin Milioti zagra główną rolę w serialu "Made for Love", opartego na książce Alissy Nutting. To mroczna, absurdalna i cynicznie gorzka opowieść o rozwodzie i zemście, która pokazuje, co możemy zrobić dla miłości i co mogą zrobić inni, żeby ją zniszczyć. Główną bohaterką jest kobieta, która po 10 latach małżeństwa z socjopatycznym miliarderem z branży technologicznej wreszcie od niego ucieka. I wtedy okazuje się, że mąż zainstalował jej w mózgu implant, który pozwala ją śledzić i poznawać jej myśli w dowolnym momencie. Showrunnerem jest Patrick Somerville ("Pozostawieni"), a reżyserką S.J. Clarkson ("Jessica Jones"). Serial ma zamówienie na 10 odcinków.

6. Genevieve Angelson w serialu Titans

Genevieve Angelson ("Good Girls Revolt") pojawi się w 2. sezonie "Titans" jako dr Eve Watson, naukowiec, która ma mieszane uczucia na temat swoich działań w Cadmus Laboratories. To laboratorium, gdzie przeprowadza się badania z inżynierii genetycznej i gdzie narodził się Superboy.

7. Ruszają zdjęcia do 16. sezonu Chirurgów

Wystartowały zdjęcia do 16. sezonu "Chirurgów", a Giacomo Gianniotti, czyli serialowy DeLuca, podzielił się pierwszą fotką zza kulis.

8. Demimonde zmienia showrunnera

"Demimonde" to nowy serial science fiction, który produkuje J.J. Abrams dla HBO. Showrunnerem miał być Bash Doran ("Jerusalem"), który jednak opuścił ekipę. Poszukiwania nowego showrunnera trwają.

9. Alexis Denisof zagra w Legacies

Alexis Denisof ("Angel") dostał rolę powracającą w 2. sezonie "Legacies". Zagra pochodzącego z Wielkiej Brytanii prof. Vardemusa, który wierzy w wyższość świata nadprzyrodzonego i choćby dlatego spodoba się uczniom szkoły Salvatore.

10. Zapowiedź 3. sezonu The Good Doctor

"Czy Shaun znajdzie miłość?" – pyta pierwszy teaser 3. sezonu "The Good Doctor". Serial wraca 23 września.

REKLAMA