10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spin-off "The Walking Dead" (Fot. AMC)

Teaser nowego spin-offu "The Walking Dead". Obsada miniserialu "The Pale Horse." Kate Mara w serialu limitowanym "A Teacher". A oprócz tego "On My Block", "Riverdale", "BH90210" i nie tylko.

1. Teaser nowego spin-offu The Walking Dead

Wiosną 2020 roku zobaczymy nowy serial z uniwersum "The Walking Dead". Jego roboczy tytuł to "Monument", a akcja ma się zacząć jak w "Lost" – od katastrofy samolotu. Bohaterami będzie grupka młodych ludzi, którzy nie znają innego świata niż ten po apokalipsie. W obsadzie znajdują się Alexa Mansour, Aliyah Royale, Nicolas Cantu, Hal Cumpston, a także znana z "The Americans" Annet Mahendru.

2. Obsada miniserialu The Pale Horse

"The Pale Horse" to tegoroczna miniseria BBC na podstawie książki Agathy Christie. Reżyserką jest Leonora Lonsdale, a w obsadzie znaleźli się Rufus Sewell jako Mark Easterbrook i Kaya Scodelario jako Hermia, a także Bertie Carvel, Sean Pertwee, Henry Lloyd-Hughes, Poppy Gilbert, Madeleine Bowyer, Ellen Robertson, Rita Tushingham, Sheila Atim oraz Kathy Kiera Clarke.

Głównym bohaterem jest Easterbrook, który próbuje rozwiązać tajemnicę, po tym jak znajduje listę nazwisk w bucie nieżyjącej kobiety. Dociera do dziwnej małej wioski i trójki kobiet, uważanych za czarownice.

3. Sam Witwer zagra w Riverdale

Sam Witwer ("Supergirl") dołącza do obsady "Riverdale" jako nowy nauczyciel. Poza tym w 4. sezonie jest szansa na więcej historii Toni.

4. Obsada On My Block wraca do pracy

Z opóźnieniem ruszają zdjęcia do 3. sezonu "On My Block". Opóźnienie wynika z tego, że aktorzy negocjowali podwyżki.

5. Kate Mara w serialu limitowanym A Teacher

Kate Mara ("House of Cards") i Nick Robinson ("Love, Simon") zagrają romansujący duet nauczycielka/uczeń w serialu "A Teacher" telewizji FX. 10-odcinkowy serial będzie nową wersją filmu Hanny Fidell z 2013 roku i opowie o konsekwencjach zakazanego romansu. Fidell napisze i wyreżyseruje "A Teacher".

6. Lucy Hale poprowadzi galę Teen Choice Awards

Rozdanie tegorocznych Teen Choice Awards już 11 sierpnia, galę poprowadzi Lucy Hale razem z Davidem Dobrikiem.

7. Black-ish ma nowego showrunnera

Courtney Lilly przejmuje obowiązki showrunnera "Black-ish" w 6. sezonie.

8. Denise Richards zagra w BH90210

Denise Richards pojawi się gościnnie w "BH90210".

9. The Lost Boys wciąż ma szansę w CW

Obecnie trwa przepisywanie scenariusza "The Lost Boys", a jesienią będzie kręcony nowy pilot – poinformował odpowiedzialny za projekt Rob Thomas. Serial dostaje drugą szansę od telewizji CW.

10. Ariel Winter pojawi się w Law & Order: SVU

Ariel Winter ("Modern Family") pojawi się gościnnie w 21. sezonie "Law & Order: SVU".

REKLAMA