Kolejna postać w "Dynastii" będzie mieć nową twarz. Kogo wymieniają w 3. sezonie?

"Dynastia" (Fot. CW)

Zmiany castingowe w operze mydlanej to prosta sprawa – każdy może nagle stracić życie albo zmienić twarz nie do poznania. W 3. sezonie "Dynastii" wymieniona zostanie kolejna aktorka.

"Dynastia" przeszła przez dwa sezony mnóstwo zmian w obsadzie, zarówno tych mających źródło w scenariuszu, jak i wynikających z decyzji aktorów. Jak donosi TVLine, czeka nas kolejna duża zmiana.

Dynastia sezon 3 – Daniella Alonso zagra Cristal

W 3. sezonie "Dynastii" Blake Carrington będzie miał nową pannę młodą – czy też pannę młodą o nowej twarzy. Daniella Alonso ("Revolution", zdjęcie poniżej) dołącza do obsady serialu jako Cristal Jennings, zastępując w tej roli Anę Brendę Contreras.

– Niestety, Ana Brenda Contreras nie wróci w 3. sezonie "Dynastii" z powodów osobistych. Chcielibyśmy jej podziękować za wkład w serial i życzyć wszystkiego najlepszego. Cieszymy się, mogąc powitać Daniellę Alonso, która przejmie rolę Cristal – powiedział Josh Reims, showunner serialu.

Daniella Alonso Dynastia

W ciągu dwóch sezonów "Dynastia" przeszło mnóstwo zmian w obsadzie. Nathalie Kelley, która grała Cristal Flores, została pozbawiona pracy po 1. sezonie i zastąpiona "nową Cristal". James Mackay, czyli serialowy Steven Carrington, stracił stałą rolę w serialu w 2. sezonie, ku własnemu zdziwieniu. W 2. sezonie odeszła także Nicollette Sheridan, grająca Alexis Carrington. W tym przypadku zastosowano rozwiązanie z twistem, bo rolę przejęła Elizabeth Gillies i Alexis wygląda jak własna córka po magicznej operacji.

Anę Brendę Contreras ostatnio widzieliśmy w finale 2. sezonu, podczas ślubu Cristal i Blake'a, który został przerwany znalezieniem zwłok dwóch osób w ogrodzie. Jedna z nich to dawna przyjaciółka Fallon ze szkoły średniej. Co dalej, dowiemy się jesienią.

Dynastia – sezon 3 od 12 października na Netfliksie

REKLAMA