Dlaczego z 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" usunięto scenę z lodami? Szef HBO wyjaśnia, o co chodzi

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Wielu fanów "Wielkich kłamstewek" było rozczarowanych, że w 2. sezonie serialu nie zobaczyli sceny z Reese Witherspoon ciskającą lodami w Meryl Streep. Skąd te zmiany?

Rok temu, gdy kręcone były zdjęcia do "Wielkich kłamstewek", do sieci trafiło cudowne ujęcie Reese Witherspoon rzucającej lodami w Meryl Streep. Scena nie pojawiła się jednak w 2. sezonie serialu, co wywołało małe oburzenie wśród widzów. Dlaczego ten fragment został pominięty?

Wielkie kłamstewka – HBO wyjaśnia, dlaczego scena z lodami została usunięta

Wątpliwości rozwiał Casey Bloys. Dyrektor programowy HBO nie był zaangażowany w podjęcie decyzji o tym, czy scena trafi na małe ekrany, czy nie, ale ma swoją teorię na ten temat.

– Domyślam się, że z tego wyszedł zabawniejszy mem w social mediach [niż scena]. Oczywiście, Reese Witherspoon trzymająca rożek z lodami wymierzony w głowę Meryl Streep jest ciężka do pobicia. Ale zdjęcie zza kulis różni się od sceny w narracyjnym kontekście serialu – wyjaśnił Bloys.

Może 2. sezon nie dostarczył widzom rozrywki w postaci Reese Witherspoon rzucającej lodami w Meryl Streep, ale za to dostaliśmy inne godne zapamiętania sceny – jak choćby tę, w której grana przez Streep Mary Louise wprawia w zakłopotanie swoich wnuków, głośno wrzeszcząc przy kolacji.

Wielkie kłamstewka dostępne są na HBO GO

REKLAMA