8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"On My Block" (Fot. Netflix)

Wiemy, jakie podwyżki dostała obsada "On My Block". Koniec serialu "Baskets" po 4. sezonie. "Deadwood" zostanie uhonorowane na TCA Awards. A oprócz tego "Kidding", "Gwiazda szeryfa" i nowy serial z greckimi mitami.

1. Jakie podwyżki dostała obsada On My Block?

Ruszyły już zdjęcia do 3. sezonu "On My Block", a główna obsada – Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray i Diego Tinoco – dostała znaczące podwyżki. Według The Hollywood Reporter każde z nich będzie zarabiać 81 250 dol. za odcinek (wcześniej zarabiali po 20 tysięcy). Taką samą podwyżkę dostanie Jessica Marie Garcia, która została awansowana do stałej obsady.

2. Koniec serialu Baskets po 4. sezonie

Finał 4. sezonu serialu "Baskets", który zostanie wyemitowany 22 sierpnia, będzie zarazem finałem całego serialu – ogłosiła telewizja FX.

3. Jeff Daniels szefem policji w serialu Rust

Jeff Daniels zagra w serialu "Rust" szefa policji w małym miasteczku w Pasie rdzy. Kiedy syn kobiety, którą on kocha, zostaje zamordowany, gliniarz będzie musiał zdecydować, co jest w stanie zrobić, żeby ją chronić. Serial dostał zamówienie na pełny sezon w telewizji Showtime, a jeśli wygląda znajomo, to dlatego, że wcześniej był zamówiony przez USA Network jako "American Rust" (tak jak książka Philippa Meyera, na której jest oparty). Stacja zrezygnowała z niego w zeszłym roku.

4. Deadwood zostanie uhonorowane na TCA Awards

W sobotę 3 sierpnia odbędzie się gala rozdania TCA Awards, a specjalną nagrodę za całą karierę otrzyma David Milch, twórca serialu "Deadwood".

5. Ariana Grande pojawi się w Kidding

Ariana Grande zagra gościnnie w 2. sezonie "Kidding". Wokalistka wrzuciła zdjęcie z planu z Jimem Carreyem i napisała, że to dla niej spełnienie marzeń.

6. HBO Max zamawia serial z greckimi mitami

Serwis HBO Max zamówił pełny sezon serialu fantasy "Circe". To adaptacja książki Madeline Miller, która zaprezentuje współczesne podejście do greckiej mitologii. Historia będzie opowiadana z mocnej feministycznej perspektywy bogini Circe, która przemienia się z niezręcznej nimfy w potężną wiedźmę. Serial tworzą Rick Jaffa i Amanda Silver ("Geneza planety małp", "Jurassic World").

7. Powiększa się obsada Gwiazdy szeryfa

Do obsady finałowego sezonu "Gwiazdy szeryfa" dołączyli Ian Hart ("Boardwalk Empire"), Tanya Moodie ("Księga czarownic"), Joanne Whalley ("Biała księżniczka") i Kerrie Hayes ("Little Boy Blue").

8. Bridgerton ma już skompletowaną obsadę

"Bridgerton", czyli pierwszy serial Shondalandu dla Netfliksa, powiększył obsadę o kolejne osoby. Są to: Luke Thompson ("Dunkierka"), Will Tilston ("Goodbye Christopher Robin"), Florence Hunt ("Cursed"), Ruby Stokes ("Demony da Vinci"), Ben Miller ("Johnny English Strikes Again"), Bessie Carter ("Les Misérables"), Harriet Cains ("Marcella"), Martins Imhangbe ("The Tragedy of King Richard the Second") i Lorraine Ashbourne ("Cheat"). Reżyserować będzie Julie Anne Robinson.

REKLAMA