I ty możesz zostać klientem Mars Investigations. Veronica Mars prezentuje świetną reklamę swoich usług

"Veronica Mars" (Fot. Hulu)

0

Nieważne, czy mąż cię zdradza, czy ktoś próbuje cię wrobić w morderstwo – Mars Investigations jest po to, by służyć pomocą. "Veronica Mars" wypuściła reklamówkę à la "Better Call Saul".

Tandetne reklamy telewizyjne jak z lat 90. to specjalność Saula Goodmana, który w "Breaking Bad" przyciągał w ten sposób osoby potrzebujące prawnika w prowincjonalnym Nowym Meksyku. Ale "Veronica Mars" pokazuje, że też potrafi się w to bawić.

Veronica Mars – reklama Mars Investigations

Jeśli zaginął ci pies, mąż/żona cię zdradza albo padłeś ofiarą przekrętu finansowego, możesz liczyć na pomoc duetu detektywów, dla których nie ma spraw nie do rozwiązania. Nieważne, czy chodzi o coś dużego, czy małego – Mars Investigations jest po to, żeby pomóc.

A przynajmniej tak mówią Keith i Veronica Mars (Enrico Colantoni i Kristen Bell), czyli serialowy duet złożony z ojca i córki, którzy nie boją się niczego. Wystarczy zadzwonić pod (niestety nieistniejący) numer zaczynający się od 555 i oni znajdą twojego zaginionego krewnego albo prawdziwego mordercę twojego przyjaciela, którego nie był w stanie dopaść lokalny szeryf.

Wszystko zgodnie z hasłem "We're here to help"/"Make the bastards pay".

Przypomnijmy, "Veronica Mars" wróciła w lipcu z zaskakująco dobrym 4. sezonem na platformie Hulu. Jeśli tylko oglądalność dopisze, jest szansa na 5. sezon.