8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

0

Kevin Carroll w 10. sezonie "The Walking Dead". CBS komentuje sprawę Julianny Margulies i "The Good Fight". Nowe wieści o serialu "Bastion" Stephena Kinga. A oprócz tego "Brooklyn 9-9", "The Sinner" i nie tylko.

1. Czemu Alicia nie pojawiła się w The Good Fight?

CBS All Access potwierdził, że Julianna Margulies miała pojawić się w "The Good Fight", ale poszło o pieniądze, a dokładniej o "różne oczekiwania" finansowe. Margulies wcześniej tłumaczyła, że chciano jej zapłacić jak za występ gościnny, tymczasem ona jest osobą, od której cała franczyza się zaczęła. Nie oznacza to, że aktorki już nie zobaczymy w projektach CBS All Access – wręcz przeciwnie, jeden nowy już jest w planach. Nie zdradzono jednak szczegółów, o co chodzi.

2. Nowe wieści o serialu Bastion Stephena Kinga

Stephen King pisze obecnie dziewiąty i zarazem finałowy odcinek serialu "Bastion" dla CBS All Access. Finał będzie de facto kontynuacją książki – King dopisuje rzeczy, których w powieści nie ma.

Podczas TCA press tour podano także obsadę. Rolę Stu Redmana zagra James Marsden ("Westworld"), a poza tym w serialu pojawią się Amber Heard ("Aquaman") jako Nadine Cross, Odessa Young ("Assassination Nation") jako Frannie Goldsmith i Henry Zaga ("13 Reasons Why") jako Nick Andros.

3. Crossover Marvel's Runaways i Cloak & Dagger

Marvel zapowiedział crossover dwóch młodzieżowych seriali. Na razie nie wiemy, w jakich dokładnie okolicznościach spotkają się bohaterowie "Runaways" i "Cloak & Dagger".

4. CBS tworzy Człowieka, który spadł na ziemię

"The Man Who Fell to Earth" to kolejny nowy projekt CBS All Access. Serial oparty na książce Waltera Tevisa i filmie z Davidem Bowiem opowie historię "kosmity, który przybywa na Ziemię w punkcie zwrotnym ludzkiej ewolucji i musi skonfrontować się z własną przeszłością, żeby zdeterminować naszą przyszłość". Serial, który ma już zamówienie dla całego sezonu, tworzy Alex Kurtzman ("Star Trek: Discovery") razem z Jenny Lumet i Johnem Hlavinem.

5. Vanessa Bayer zagra gościnnie w Brooklyn 9-9

Vanessa Bayer ("Saturday Night Live") pojawi się gościnnie w 7. sezonie "Brooklyn 9-9".

6. JoAnna Garcia Swisher w serialu Sweet Magnolias

JoAnna Garcia Swisher dołączyła do obsady netfliksowego serialu "Sweet Magnolias". Aktorka zastąpi Monicę Potter w roli Maddie Townsend.

7. Chris Messina w serialu The Sinner

Chris Messina zagra razem z Mattem Bomerem i Billem Pullmanem w 3. sezonie "The Sinner". Wszystko rozpocznie się od rutynowego śledztwa w sprawie wypadku samochodowego w Dorchester, które prowadzić będzie detektyw Ambrose (Pullman). Przy jego okazji policjant odkrywa ukrytą zbrodnię, która okaże się najbardziej niebezpieczną i niepokojącą sprawą w jego karierze. Messina zagra Nicka Haasa, który na studiach przyjaźnił się z Jamiem granym przez Bomera. Niespodziewana wizyta po latach zmieni życie ich obu.

8. Kevin Carroll w 10. sezonie The Walking Dead

Kevin Carroll ("Pozostawieni") dołączy do ekipy "The Walking Dead" jako Virgil – bardzo inteligentny i zaradny człowiek, który desperacko próbuje wrócić do domu i odnaleźć swoją rodzinę. Mamy pierwsze zdjęcia.

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10