Lucy Hale i Ashleigh Murray w zwiastunie "Katy Keene". Czy to będzie nasza nowa młodzieżowa obsesja?

"Katy Keene" (Fot. CW)

W 2020 roku zadebiutuje spin-off "Riverdale", który wygląda jak nieco doroślejsza "Plotkara". Zobaczcie zwiastun "Katy Keene", a w nim m.in. Josie McCoy śpiewającą w Nowym Jorku.

Josie McCoy w najbliższym sezonie nie będzie już częścią "Riverdale". Młoda wokalistka przeprowadza się do świata "Katy Keene", spin-offu opowiadającego o spełnianiu marzeń w Nowym Jorku.

Katy Keene – pełny zwiastun spin-offu Riverdale

Główna bohaterka to znana z Archie Comics fashionistka Katy Keene (Lucy Hale, "Pretty Little Liars"). Ona i Josie (Ashleigh Murray) będą razem mieszkać, obracając się w świecie aspirujących artystów, jak tajemnicza imprezowiczka Pepper Smith (Julia Chan, "Saving Hope") czy broadwayowski aktor Jorge Lopez, który wieczorami zamienia się w drag queen Ginger (Jonny Beauchamp, "Penny Dreadful"). Wszyscy są dla siebie jak rodzina, wspierając się w pełnej przeszkód drodze na szczyt.

W zwiastunie pojawia się także KO Kelly (Zane Holtz, "Make It or Break It"), chłopak Katy, który jest bokserem, i Alexander Cabot (Lucien Laviscount, "Scream Queens"), szef wytwórni muzycznej, który daje szansę Josie.

Możliwe crossovery Katy Keene i Riverdale

Serial tworzą Roberto Aguirre-Sacasa i Michael Grassi ("Riverdale"). Podczas TCA press tour Grassi powiedział, że jest szansa na crossovery z "Riverdale".

– Myślę, że jest bardzo możliwe, że będziemy widywać niektóre znane twarze z "Riverdale", zaglądające do Nowego Jorku i świata naszego serialu o Katy Keene – i bardzo się cieszymy na myśl o tym.

Jak twórcy tłumaczyli już wcześniej, nowy serial, choć też dzieje się w uniwersum Archie Comics, będzie zupełnie inny niż "Riverdale". Nie spodziewajcie się morderstw, zjawisk nadprzyrodzonych i klimatów noir. "Katy Keene" to romans, komedia i opowieść o aspiracjach, która ma być bardzo optymistyczna.

Katy Keene – premiera serialu w 2020 roku

REKLAMA