Najlepsze seriale lipca według czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. Hulu/CW/Netflix

Lipiec to m.in. finałowe sezony "Orange Is the New Black" i "Jane the Virgin", 3. sezon "Stranger Things", a także pożegnanie z "Wielkimi kłamstewkami". Zapraszamy do wybierania najlepszych seriali.

Jak na serialowe wakacje, w lipcu działo się bardzo dużo. Z 3. sezonem wróciło zarówno "Stranger Things", jak i "Dom z papieru". Na Netfliksie mogliśmy także zobaczyć finałową serię "Orange Is the New Black" czy fantastyczną końcówkę "Jane the Virgin". HBO kontynuowało "Euforię" i "Wielkie kłamstewka", a FOX – "Legion".

Po dłuższej przerwie powróciła "Veronica Mars", Amazon zaprezentował komiksowe "The Boys", a skandynawskie HBO zapoznało nas z panem o imieniu Gösta. Showtime z kolei pokazał nam nową twarz Russella Crowe'a w miniserii "Na cały głos". Jeśli nie wszystko pamiętacie, daty premier nowych seriali znajdziecie tutaj.

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w lipcu (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do piątku 9 sierpnia do końca dnia.

Pamiętajcie, że bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden odcinek w lipcu.

REKLAMA