Czołówka "BH90210" to świetna niespodzianka dla fanów "Beverly Hills, 90210". Już możecie ją zobaczyć!

"BH90210" (Fot. FOX)

Co powiecie na powrót do czasów, kiedy wszystko wydawało się łatwiejsze i przyjemniejsze? Czołówka "BH90210" to nostalgiczna podróż do przeszłości pełną parą.

Już dziś wieczorem w USA premierę będzie mieć "BH90210", czyli nietypowy reboot "Beverly Hills, 90210". W serialu zobaczymy dawną ekipę aktorów, ale nie w rolach swoich bohaterów z młodzieżowego hitu z lat 90., tylko w przerysowanych wersjach samych siebie.

BH90210 – czołówka serialu już dostępna

Nie ma jednak wątpliwości, że to przede wszystkim okazja do powspominania dawnych czasów. Sugeruje to chociażby czołówka, w której Gabrielle Carteris (Andrea), Shannen Doherty (Brenda), Jennie Garth (Kelly), Brian Austin Green (David), Jason Priestley (Brandon), Tori Spelling (Donna) i Ian Ziering (Steve) odtwarzają intro sprzed lat – zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym.

Zgodnie z oficjalnym opisem "BH9210", Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie po latach i jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills, 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy odżyją pierwsze miłości i stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, a ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał jak dojrzewa, będzie próbowała kontynuować to, co zaczęła tyle lat temu?

Oprócz dawnych gwiazd młodzieżowego hitu w serialu pojawią się Ivan Sergei jako mąż Tori Spelling, La La Anthony jako żona Briana Austina Greena, Vanessa Lachey w roli żony Jasona Priestleya i Denise Richards w roli samej siebie. Zobaczymy także na ekranie Christine Elise, naszą dawną Emily Valentine.

Premiera "BH90210" ma również zawierać specjalny moment poświęcony pamięci Luke'a Perry'ego (serialowego Dylana), który zmarł w marcu.

BH90210 – premiera serialu 7 sierpnia w USA

REKLAMA