10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Data premiery i zapowiedź 2. sezonu "Szkoły dla elity". "Snowfall" z zamówieniem na 4. sezon. Zwiastun 2. sezonu "Titans". A oprócz tego "Godfather of Harlem", "After Life" i nie tylko.

1. Szkoła dla elity – kiedy premiera 2. sezonu?

2. sezon "Szkoły dla elity" wystartuje 6 września. Do obsady serialu dołączą Jorge Lopez, Claudia Salas i Georgina Amorós.

2. Snowfall z zamówieniem na 4. sezon

Telewizja FX zamówiła 4. sezon serialu "Snowfall", który zobaczymy w 2020 roku.

3. Sara Ramirez poza stałą obsadą Madam Secretary

Sara Ramirez nie będzie w stałej obsadzie finałowej serii "Madam Secretary", ale może pojawić się gościnnie. Serial planuje dwuletni przeskok czasowy.

4. Disney+ w pakiecie z Hulu i ESPN+

Disney planuje sprzedawać Disney+ w pakiecie z Hulu i ESPN+. Abonament na wszystkie trzy serwisy będzie wynosić 12,99 dol. Z kolei sam Disney+, który startuje w USA 12 listopada, będzie kosztować 6,99 dol. miesięcznie.

5. Titans – zapowiedź 2. sezonu

"Titans" wraca 6 września, a w zapowiedzi 2. sezonu pojawia się m.in. Superboy.

6. Alicia Silverstone w nowym serialu Netfliksa

Alicia Silverstone zagra Elizabeth Thomas-Brewer, matkę Kristy, w serialu "The Baby-Sitters Club". Do obsady dołączył także Mark Feuerstein ("Royal Pains") w roli Watsona Brewera, chłopaka Elizabeth.

7. Scenariusz do 2. sezonu After Life

Ricky Gervais skończył pisać 2. sezon "After Life". Zdjęcia mają wystartować za pięć tygodni.

8. Powstanie serialowy Ukryty wymiar

Amazon stworzy serialową wersję filmu "Ukryty wymiar" z 1997 roku, w którym główne role zagrali Laurence Fishburne i Sam Neill. To horror science fiction o statku kosmicznym trafiającym do innego wymiaru. Producentem wykonawczym i reżyserem serialu będzie Adam Wingard ("Godzilla vs. Kong").

9. ABC tworzy spin-off Fresh Off the Boat

Telewizja ABC tworzy spin-off "Fresh Off the Boat", którego bohaterami będą członkowie nowej rodziny. Serial pisze Rachna Fruchbom, producentka oryginału.

10. Godfather of Harlem – zwiastun serialu

"Godfather of Harlem" to nowy serial telewizji Epix z Forestem Whitakerem w roli Bumpy'ego Johnsona, gangstera z Harlemu. Spotykamy go na początku lat 60., kiedy wraca do domu po 10 latach więzienia i odkrywa, że władzę przejęła włoska mafia. Premiera serialu jest zaplanowana na 29 września.

REKLAMA