8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"BH90210" (Fot. FOX)

Dobra oglądalność premiery serialu "BH90210". Colton Haynes poza stałą obsadą "Arrow". "Mr. Iglesias" wróci z 2. sezonem. A oprócz tego "A Million Little Things", "Imperium" i nie tylko.

1. Dobra oglądalność premiery serialu BH90210

Powrót ekipy "Beverly Hills, 90210" na ekrany śledziło w amerykańskim FOX-ie 3,8 mln widzów, rating wyniósł 1,5. To mocne otwarcie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mówimy o telewizji ogólnodostępnej w środku lata.

2. Colton Haynes poza stałą obsadą Arrow

Colton Haynes nie będzie w stałej obsadzie finałowego sezonu "Arrow". Ale aktor zasugerował na Twitterze, że jego bohater jeszcze wróci, bo "Roy nigdy nie znika na zbyt długo".

3. Mr. Iglesias wróci z 2. sezonem

Netflix zamówił 2. sezon serialu "Mr. Iglesias".

4. Więcej odcinków A Million Little Things

2. sezon serialu "A Million Little Things" będzie składać się z 19 odcinków. Jak powiedział twórca serialu, DJ Nash, ABC chciało 22 odcinków, a on chciał 18, więc 19 to dobry kompromis.

5. Confederate raczej już nie dojdzie do skutku

"Confederate", czyli kontrowersyjny serial twórców "Gry o tron" o wojnie secesyjnej, raczej już nie dojdzie do skutku w HBO. Stacja nigdy oficjalnie nie zrezygnowała z projektu, ale trudno sobie wyobrazić, że stworzy go bez jego pomysłodawców, Davida Benioffa i D.B. Weissa, którzy właśnie przeszli do Netfliksa.

6. Nowe aktorki w obsadzie Yellowstone

Q’orianka Kilcher ("Alienista") i Jennifer Landon ("Animal Kingdom") pojawią się w rolach powracających w 3. sezonie "Yellowstone".

7. Vivica A. Fox w stałej obsadzie Imperium

Vivica A. Fox, czyli serialowa Candace, dostała awans do stałej obsady "Imperium" w finałowym sezonie.

8. Leslie Jones ze stand-upem na Netfliksie

W 2020 roku na Netfliksie zadebiutuje z własnym stand-upem Leslie Jones ("Saturday Night Live").

REKLAMA