10 zdjęć z 10. sezonu "The Walking Dead". A na nich ognista bitwa i nowy bohater, który namiesza w serialu

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Juan Javier Cardensas pojawi się w 10. sezonie "The Walking Dead" w roli postaci o imieniu Dante, która ma "trochę namieszać". Co to dokładnie oznacza? Uwaga na możliwe spoilery.

Jesienią "The Walking Dead" wróci z 10. sezonem, a już teraz mamy 10 zdjęć z nowych odcinków. I bardzo możliwe, że dostaliśmy też spoiler.

The Walking Dead sezon 10 – zdjęcia i nowa postać

Na zdjęciach są Daryl, Carol, Michonne i inni znani nam bohaterowie w pozach sugerujących, że w nowym sezonie będzie się działo. Widać nawet coś na kształt bitwy w lesie i mnóstwo ognia dookoła. Poza tym zapowiedziano, że pojawi się nowy bohater o imieniu Dante, którego zagra Juan Javier Cardenas ("Snowfall"). Zdradzono na jego temat jedynie tyle, że jest wygadany i nieokiełznany oraz odegra kluczową rolę w historii Aleksandrii i być może trochę namiesza.

TVLine przypomina, że w komiksie Roberta Kirkmana, na którym oparty jest serial, też jest postać Dantego i że zakochuje się w nim Maggie. W tym momencie nie ma potwierdzenia, że Lauren Cohan wróci do "The Walking Dead", po tym jak skasowano "Whiskey Cavalier". Ale jest to jak najbardziej możliwe – producenci serialu mówili, że już nad tym pracują. Istnieje więc szansa, że zobaczymy ją ponownie, a u jej boku nowego bohatera.

Akcja 10. sezonu "The Walking Dead" toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Jak czytamy w oficjalnym opisie nowych odcinków, bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla ocalałych okazują się nie lada testem.

The Walking Dead wraca 7 października na FOX

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

The Walking Dead sezon 10

REKLAMA