8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

"Criminal" we wrześniu na Netfliksie. Pierwsze zdjęcie z 3. sezonu "Wspaniałej pani Maisel". Wysoka oglądalność "The Boys". A oprócz tego "Legion", "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. Criminal we wrześniu na Netfliksie

Międzynarodowy serial kryminalny "Criminal", w którym grają Nicholas Pinnock, David Tennant i Hayley Atwell, pojawi się 20 września na Netfliksie.

Criminal Netflix

2. Wspaniała pani Maisel – zdjęcie z 3. sezonu

W 3. sezonie "Wspaniała pani Maisel" wybierze się do Miami, a przedsmak mamy na pierwszym zdjęciu promocyjnym. Serial wróci jeszcze w tym roku z 8 nowymi odcinkami.

Wspaniała pani Maisel sezon 3

3. Wysoka oglądalność The Boys

Według Amazona "The Boys" było jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie w ciągu dwóch tygodni od debiutu.

4. Tiffany Haddish w obsadzie Madam C.J. Walker

Powiększa się obsada "Madam C.J. Walker", miniserialu Netfliksa, którego bohaterką jest Sarah Breedlove aka Madam C.J. Walker, właścicielka kosmetycznego imperium oferującego produkty dla czarnoskórych kobiet. Tiffany Haddish zagra córkę Madam C.J. Walker (Octavia Spencer), w obsadzie są także Carmen Ejogo ("Detektyw"), Blair Underwood ("Jak nas widzą"), Garrett Morris ("2 Broke Girls") i Kevin Carroll ("Pozostawieni").

5. Jamie Dornan jako Dr. Death

Jamie Dornan zagra tytułową rolę w miniserialu "Dr. Death", opartym na podcaście Wondery. Serial opowie prawdziwą historię neurochirurga Christophera Duntscha, który zabijał pacjentów przychodzących na rutynowe operacje. W serialu pojawią się także Alec Baldwin i Christian Slater. Projekt na razie nie ma stacji.

6. Rachel Dratch i Anthony Alabi w Shameless

Rachel Dratch ("Saturday Night Live") pojawi się w 10. sezonie "Shameless" w roli kuratorki Iana, z kolei Anthony Alabi ("Family Reunion") stanie się wzorem dla Liama, odkrywającego swoją tożsamość rasową.

7. Crazy Ex-Girlfriend – wycięty występ z 4. sezonu

Rachel Bloom wrzuciła na YouTube wycięty występ z serialu zatytułowany "I'm So Happy 4 U". Rebecca dowiaduje się, że zarówno Valencia, jak i Heather przeprowadzają się – oto jej reakcja.

8. Legion – zwiastun finału serialu

"Legion" zakończy się już w przyszłym tygodniu, oto zapowiedź finału.

REKLAMA