8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Władca Pierścieni"

"Władca Pierścieni" będzie serialowym gigantem. Przeskok czasowy w finale 2. sezonu "Pose". Ekipa "The Boys" już wróciła do pracy i was pozdrawia. A oprócz tego "Mixed-ish", "BH90210" i nie tylko.

1. Władca Pierścieni będzie serialowym gigantem

Tom Shippey, specjalista od twórczości Tolkiena, który pracuje jako konsultant przy "Władcy Pierścieni" Amazona, zdradził, że serial może mieć nawet po 20 odcinków na sezon.

– Nieznane są jeszcze lokacje zdjęć, a może ich być kilka. Logicznie rzecz biorąc, starasz się zawsze nakręcić wszystkie sceny rozgrywające się w jednym miejscu, żeby nie musieć do niego wracać kilka razy. Ale to zakłada, że od początku zdjęć wszystko musi być jasne, musisz znać zakończenie. Pierwszy sezon ma liczyć 20 odcinków, wiec zanim nie zdecydują, jakie będzie zakończenie, nie mogą zacząć zdjęć – powiedział w rozmowie z Deutsche Tolkien.

2. Przeskok czasowy w finale 2. sezonu Pose

Ryan Murphy zdradził, że w finale 2. sezonu "Pose" będzie przeskok czasowy do 1991 roku. Producent powiedział także, że cały serial powinien zakończyć się ok. 1996 roku, kiedy to leki na AIDS stały się szerzej dostępne.

3. Zdjęcie zza kulis 2. sezonu The Boys

Ekipa "The Boys" już wróciła do pracy i was pozdrawia.

4. Debra Jo Rupp zagra z Kurtwoodem Smithem

Rodzice z "Różowych lat 70." spotkają się ponownie na ekranie. Debra Jo Rupp zagra razem z Kurtwoodem Smithem w pilocie komedii ABC. Serial nie ma jeszcze tytułu, a jego głównymi bohaterami będą komik stand-upowy Nate Bargatze i jego żona Laura (Katie Aselton), którzy przeprowadzają się z córką z Kalifornii do Nashville w poszukiwaniu prostszego życia. Rupp i Smith zagrają rodziców komika.

5. Zapowiedź dalszej części sezonu BH90210

2. odcinek "BH90210" nosi tytuł "The Pitch" i zaczynają się w nim poważne rozmowy o reboocie "Beverly Hills, 90210". Naszą recenzję 1. odcinka znajdziecie tutaj.

6. ABC tworzy serial o 11 września

Telewizja ABC tworzy serial limitowany "Fall and Rise: The Story of 9/11" na podstawie książki Mitchella Zuckoffa.

7. Thomas Sadoski w serialu Tommy

Thomas Sadoski dostał stałą rolę w serialu "Tommy". Zagra burmistrza Los Angeles, który powoła tytułową Tommy (Edie Falco) na pierwszą kobietę szefową policji w historii miasta.

8. Mariah Carey zaśpiewa w Mixed-ish

Mariah Carey zaśpiewa motyw muzyczny z "Mixed-ish" (spin-offu "Black-ish"), a także jest zainteresowana występem w serialu.

Mixed-ish serial

REKLAMA