6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

0

"Riverdale" wielkim zwycięzcą Teen Choice Awards 2019. "Przyjaciele" w wersji LEGO. HBO Max tworzy młodzieżową "Annę Kareninę". A oprócz tego "9-1-1", "Rezydenci", "Pose" i nie tylko.

1. Teen Choice Awards 2019 – oto zwycięzcy

"Riverdale", które dostało nagrody dla najlepszego serialu dramatycznego, najlepszego aktora (Cole Sprouse) i najlepszej aktorki (Lili Reinhart), jest wielkim zwycięzcą tegorocznych Teen Choice Awards. Na liście zwycięzców znajdują się także m.in. "Shadowhunters", "Supernatural" i "Stranger Things".

2. Czemu w 2. serii Pose nie ma Evana Petersa?

Evan Peters i Kate Mara nie pojawili się w 2. sezonie "Pose", bo nie byli potrzebni. Jak wyjaśnia showrunner serialu, Steven Canals, postać Stana służyła konkretnemu celowi – miała być częścią historii Angel, która w 2. sezonie jest już w innym miejscu. Nagły powrót do tego związku byłby jak oszustwo.

3. Przyjaciele w wersji LEGO

Co powiecie na ekipę serialu "Przyjaciele" w wersji LEGO? Z okazji 25-lecia serialu zostanie wypuszczony zestaw składający się z ponad tysiąca klocków. Zdjęcia tutaj.

4. Bella Dayne w serialu Cursed

Bella Dayne ("Humans") dołączyła do obsady netfliksowego serialu "Cursed" z Katherine Langford w roli głównej. Zagra Red Spear, bezwzględną kapitan statku wikingów.

5. HBO Max tworzy młodzieżową Annę Kareninę

HBO Max zamówiło pilot serialu "Anna K", adaptację książki Jenny Lee, która ma być współczesną, młodzieżową "Anną Kareniną".

6. Teasery 9-1-1 i Rezydentów

Nowe sezony seriali telewizji FOX startują we wrześniu.