Mama Walsh też pojawi się w "BH90210". Zobaczcie Carol Potter na zdjęciach z nowego odcinka serialu

"BH90210" (Fot. FOX)

W "Beverly Hills, 90210" Carol Potter grała matkę Brendy i Brandona Walshów. Co będzie robić w "BH90210"? Zobaczcie nowe zdjęcia z serialu, a na nich kolejny miły powrót.

Choć dzieciakom z "Beverly Hills, 90210" pieniędzy nie brakowało, ich rodzice nie należeli do najlepszych na świecie – z jednym wyjątkiem. Ten wyjątek to Jim (James Eckhouse) i Cindy (Carol Potter) Walshowie, rodzice bliźniaków, którzy przeprowadzili się z Minnesoty do najbardziej ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles z powodu pracy. Teraz Carol Potter pojawi się w "BH90210".

BH90210 – Carol Potter na zdjęciach z 3. odcinka

Mamę Walsh zobaczymy w 3. odcinku serialu, który amerykański FOX pokaże 21 sierpnia. Aktorka zagra w "BH90210" jakąś wersję samej siebie, podobnie jak wszyscy inni. I znajdzie się w samym środku akcji z rebootem, który próbuje sprzedać dawna obsada.

Zgodnie z oficjalnym opisem odcinka, Tori zaczyna odczuwać presję, starając się zaspokoić prośby obsady jeśli chodzi o reboot. Jason i Ian mają problemy małżeńskie, Jennie spotyka nowego ochroniarza, Brian zatrudnia nową asystentką, a Gabby prosi Christine o pomoc. Jednocześnie obsada zwraca się do znajomej twarzy po pomoc, a Tori robi wszystko, żeby Shannen wzięła udział w reboocie.

"Znajoma twarz" to prawdopodobnie właśnie Carol Potter – kolejna aktorka z obsady młodzieżowego hitu sprzed lat, która pojawi się w nowym serialu.

Główne role w "BH90210" grają Gabrielle Carteris, Shannen Doherty, Jennie Garth, Brian Austin Green, Jason Priestley, Tori Spelling i Ian Ziering, którzy wcielają się w mocno przerysowane wersje samych siebie. W odcinku nr 2, czyli już w tym tygodniu, dołączy do nich Christine Elise znana jako Emily Valentine.

BH90210 Carol Potter

BH90210 Carol Potter

REKLAMA