"The Morning Show" – teaser serialu Apple TV+. Jennifer Aniston, Steve Carell i Reese Witherspoon w obsadzie

"The Morning Show" (Fot. Apple TV+)

0

Chcecie posłuchać, jak Jennifer Aniston, Steve Carell i Reese Witherspoon kłócą się o zasady? Właśnie to oferuje teaser "The Morning Show", serialu Apple TV+ w gwiazdorskiej obsadzie.

Tej jesieni ruszy platforma streamingowa Apple TV+, a jej pierwszym hitem ma być "The Morning Show", w którym główne role zagrają Jennifer Aniston, Steve Carell i Reese Witherspoon. W pierwszym teaserze nie ma co prawda żadnej znajomej twarzy (jeśli nie liczyć zdjęcia Aniston i Carella), słyszymy za to głosy całej trójki i nikt nie brzmi na szczególnie szczęśliwego.

The Morning Show – zwiastun serialu Apple TV+

"The Morning Show" opowiadać będzie o pracownikach porannego programu telewizyjnego. Zajrzymy za jego kulisy, by podejrzeć życie ludzi, którzy codziennie budzą Amerykę. Serial początkowo miał być sitcomem, ale w miarę jak powstawał zmieniono koncept na bardziej dramatyczny.

Oprócz wymienionej trójki w obsadzie znajdują się Gugu Mbatha-Raw, Billy Crudup i Néstor Carbonell. Pomysłodawcą serialu jest Michael Ellenberg ("Pozostawieni"), który oparł go na książce Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". Scenariusz napisała Kerry Ehrin ("Bates Motel"), reżyseruje Mimi Leder ("Pozostawieni").

"The Morning Show" ma już zamówienie na dwa sezon, po 10 odcinków każdy.

The Morning Show – premiera jesienią na Apple TV+