Plany HBO na sezon 2019/2020 wyglądają świetnie. Klipy z "Nowego papieża", "Avenue 5" i "The Undoing"

"Nowy papież" (Fot. HBO)

Sequel "Młodego papieża", Hugh Laurie jako kapitan statku kosmicznego, nowy miniserial Nicole Kidman i kolejna produkcja Davida Simona to tylko część planów HBO na ten i przyszły rok.

HBO ma bardzo ambitne plany zarówno na najbliższą jesień, jak i dalszą część serialowego sezonu 2019/2020. W nowym zwiastunie możecie zobaczyć klipy z produkcji, które zadebiutują wkrótce, jak "Pani Fletcher", "Watchmen", "Mroczne materie", "Kroniki Times Square" (sezon 3), "Dolina Krzemowa" (sezon 6), "Katarzyna Wielka" czy startujący w najbliższy poniedziałek "Prawi Gemstonowie".

Co nowego w HBO? Seriale na sezon 2019/2020

Ale prawdziwą atrakcją są krótkie fragmenty seriali HBO, które będą mieć premierę w 2020 roku. Powróci "Westworld", "Pohamuj entuzjazm", "Genialna przyjaciółka" czy "Niepewne", a do tego dochodzi mnóstwo świetnie wyglądających nowości.

Zobaczymy "The Outsider" na podstawie książki Stephena Kinga, "Nowego papieża" z Johnem Malkovichem, "Avenue 5" z Hugh Lauriem, "I Know This Much Is True" z Markiem Ruffalo w podwójnej roli, "The Plot Against America" Davida Simona, "The Undoing" z Nicole Kidman czy komedię "Run" od Phoebe Waller-Bridge.

Trwający niecałe dwie minuty zwiastun wypakowany jest scenami z seriali, które wyglądają jak kolejne hity HBO.

REKLAMA