5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Good Girls" (Fot. NBC)

"Good Girls" z dodatkowymi odcinkami w 3. sezonie. Jason Ritter w obsadzie "A Million Little Things". Penn Badgley chciał zagrać w "Breaking Bad". A oprócz tego "Whiskey Cavalier" i nie tylko.

1. Więcej odcinków Good Girls w 3. sezonie

3. sezon "Good Girls" będzie najdłuższy ze wszystkich. NBC zamówiło dodatkowe trzy odcinki, co znaczy, że łącznie będzie 16 odcinków.

2. Jason Ritter w obsadzie A Million Little Things

Jason Ritter dostał dużą rolę w 2. sezonie "A Million Little Things". Zagra tajemniczego nieznajomego, który ma powiązania z Patricią (Melora Hardin), matką Maggie.

3. Ben Lawson w nowym serialu Netfliksa

Ben Lawson ("Designated Survivor") zagra męża jednej z głównych bohaterek w serialu "Firefly Lane". To opowieść o dwóch kobietach, które były nierozłączne przez 30 lat, dopóki nie rozdzieliła ich tragedia. W jedną z głównych bohaterek wcieli się Katherine Heigl.

4. Czemu Whiskey Cavalier miało szansę wrócić?

Dlaczego ABC przez jakiś czas zastanawiało się nad przywróceniem "Whiskey Cavalier" do ramówki? Karey Burke, szefowa stacji, zdradziła, że powodem był "pełen pasji" e-mail, który dostała od Billa Lawrence'a, jednego z producentów serialu. Jak powiedziała, Lawrence włożył w to całe serce i duszę i jedyne, o co prosił, to żeby przyjrzeć się sytuacji raz jeszcze. Szefowie ABC dokładnie to zrobili i niestety decyzja o skasowaniu została utrzymana.

5. Penn Badgley chciał zagrać w Breaking Bad

Chace Crawford z "Plotkary" (a ostatnio także "The Boys") zdradził, że Penn Badgley był testowany do roli Jessego z "Breaking Bad". Ostatecznie współpracownikiem Waltera White'a został Aaron Paul, z kolei Badgleyowi zaoferowano rolę Dana w "Plotkarze".

REKLAMA