Netflix zaprasza z powrotem na planetę Thra! Zobaczcie zwiastun animacji "Ciemny kryształ: Czas buntu"

0

Powrót do świata stworzonego przez Jima Hensona szykuje się na niezwykle widowiskowy. Zobaczcie zwiastun serialowego prequela filmu z 1982 roku – "Ciemny kryształ: Czas buntu".

Kultowy klasyk z 1982 roku wraca na małe ekrany w zwiastunie najnowszej produkcji Netfliksa. Platforma zaprezentowała pełny zwiastun prequela "Ciemnego kryształu", który przeniesie widzów do czasów na długo sprzed wydarzeń z filmu w reżyserii Jima Hensona i Franka Oza.

Ciemny kryształ: Czas buntu – zwiastun

W serialu "Ciemny kryształ: Czas buntu" zobaczymy historię trójki Gelflingów, którzy odkrywszy przerażający sekret kryjący się za mocami Skeksów, wyruszają w podróż, by wzniecić powstanie i uratować swój świat. Po tak widowiskowym zwiastunie możemy być pewni, że fani kukiełkowej animacji z oryginału nie powinni być zawiedzeni prequelem.

Zwiastun możecie obejrzeć z polskim dubbingiem, ale koniecznie zobaczcie go także w oryginalnej wersji, którą znajdziecie tutaj. W wypakowanej gwiazdami anglojęzycznej obsadzie znaleźli się m.in.: Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Taron Egerton, Natalie Dormer, Helena Bonham-Carter, Eddie Izzard, Toby Jones, Shazad Latif, Gugu Mbatha-Raw, Mark Strong, Alicia Vikander, Mark Hamill, Andy Samberg, Jason Isaacs, Keegan-Michael Key, Ólafur Darri Ólafsson, Simon Pegg oraz Lena Headey.

"Ciemny kryształ: Czas buntu" ma składać się z 10 odcinków. Producentem i reżyserem serialu jest Louis Leterrier ("Iluzja").

Ciemny kryształ: Czas buntu pojawi się na Netfliksie 30 sierpnia