Sacha Baron Cohen jako izraelski szpieg w "The Spy" – zdjęcia. Premiera serialu Netfliksa już we wrześniu

"The Spy" (Fot. Netflix)

0

W takiej roli aktora znanego z "Borata" jeszcze nie widzieliście! Zobaczcie, jak zapowiada się "The Spy" opowiadające o słynnym izraelskim szpiegu Eli Cohenie.

Jeśli Sacha Baron Cohen dotychczas kojarzył się wam co najwyżej z komediowymi rolami, takimi jak Borat, Brüno, czy Ali G to przygotujcie się na zupełnie odmienną kreację w repertuarze aktora. W serialu "The Spy" brytyjski komik wcieli się w słynnego agenta Mossadu, Eli Cohena, który z powodzeniem działał pod przykrywką w Syrii w latach 60.

The Spy – Sacha Baron Cohen jako Eli Cohen

Zgodnie z zapowiedziami Netfliksa Eli Cohen w "The Spy" to człowiek, któremu zależy przede wszystkim na służbie dla swojego kraju. Swoje zadanie wykonuje jednak na tyle dobrze, że ciężko mu pozbyć się podwójnej tożsamości. We wczesnych latach 60. agentowi udało się zyskać zaufanie wojskowych przywódców Syrii i ich bogatych przyjaciół, dzięki czemu zdobył dostęp do najbardziej tajnych antyizraelskich planów.

the spy sacha baron cohen netflix zdjęcia

Obok Sachy Barona Cohena, w "The Spy" wystąpi m.in. Noah Emmerich ("The Americans") jako Dan Peleg, łącznik z Mossadem, który stara się zagłuszyć wyrzuty sumienia w związku z poświęceniami, jakich podejmuje się Cohen.

Hadar Ratzon Rotem ("Homeland") zagra żonę Eliego, Nadię, która zmuszona jest samotnie wychowywać swoje dzieci i zaczyna podejrzewać, że z pracą męża dla rządu może być coś nie tak. Z kolei Waleed Zuaiter ("Altered Carbon") wystąpi jako pułkownik Amin Al-Hafz z syryjskiego wojska, który sądzi, że znalazł idealnego sojusznika w Cohenie.

the spy sacha baron cohen netflix zdjęcia

The Spy – kiedy premiera?

Za scenariusz i reżyserię "The Spy" odpowiada Gideon Raff, czyli twórca izraelskiego "Hatufim", serialu, który zainspirował "Homeland". Limitowany serial Netfliksa składa się z sześciu odcinków, które pojawią się na platformie 6 września.

the spy sacha baron cohen netflix zdjęcia