Zwiastun 3. sezonu "9-1-1" i kolejna szalona katastrofa. Zobaczcie, jak gigantyczne tsunami atakuje Los Angeles

"9-1-1" (Fot. FOX)

Jeśli myślicie, że w "9-1-1" było już wszystko, to oczywiście się mylicie. Zwiastun 3. sezonu zapowiada prawdziwą wodną apokalipsę w Mieście Aniołów.

Trzęsienie ziemi, rekin na autostradzie, pomysłowa katastrofa w wesołym miasteczku czy bardziej skromnie – dziecko spuszczone w toalecie. Wyobraźnia twórców serialu "9-1-1" nie zna granic i nic nie wskazuje na to, żeby zmieniło się to w 3. sezonie.

9-1-1 sezon 3 – gigantyczne tsunami w zwiastunie

W zwiastunie nowej serii "9-1-1" przy dźwiękach klimatycznego coveru "Cruel Summer" Bananaramy rozgrywa się kolejna katastrofa: Los Angeles atakuje tsunami. Nadchodzącą falę widzi Buck (Oliver Stark), który cieszy się wolnym dniem na molo w Santa Monica, kiedy zaczyna się istny koniec świata. Spanikowani ludzie zaczynają uciekać z plaży, ale nie wygląda jakby miało obyć się bez ofiar.

"Nagły wypadek to brak wyboru. Przypadkowość świata. Szalony chaos życia, który zabiera nam bezpieczeństwo" – mówi spoza kadru Athena (Angela Bassett), kiedy na ekranie panuje prawdziwe szaleństwo. Zwykli plażowicze muszą walczyć o swoje życie, podczas gdy woda zalewa wszystko z nieprawdopodobną prędkością. Czy Buck zdoła wyjść z tego cało?

9-1-1 – kiedy premiera 3. sezonu?

3. sezon "9-1-1" startuje 23 września na amerykańskim FOX-ie. Polski FOX nie ogłosił jeszcze daty premiery.

REKLAMA