2. sezon "The Kominsky Method" ma już datę premiery. Jane Seymour i Paul Reiser na pierwszych zdjęciach

Jane Seymour i Paul Reiser wypróbują w tym roku metodę Kominsky'ego. Netflix podał datę premiery 2. sezonu "The Kominsky Method" i pokazał pierwsze zdjęcia z nowych odcinków.

Netflix poinformował, że 8-odcinkowy 2. sezon "The Kominsky Method" zadebiutuje 25 października. W serialu powróci znany nam już duet, składający się z aktora Sandy'ego Kominsky'ego (Michael Douglas) i jego długoletniego agenta/przyjaciela Normana Newlandera (Alan Arkin), który niedawno przeszedł stratę żony.

The Kominsky Method – Jane Seymour w 2. sezonie

2. sezon "The Kominsky Method" to ciąg dalszy słodko-gorzkich przygód dwóch starszych panów w kochającym młodość Los Angeles. Sandy spotka się i nawiąże więź z nowym chłopakiem swojej córki Mindy (Sarah Baker), który jest w wieku niepokojąco bliskim do wieku Sandy'ego. Zagra go trudny do rozpoznania na zdjęciu Paul Reiser.

Tymczasem Normana czeka spotkanie po latach z kobietą, z którą miał w młodości płomienny romans, zanim jeszcze poznał swoją przyszłą żonę. Kochankę sprzed 50 lat zagra Jane Seymour, a wspólne zdjęcie tej pary sugeruje, że znajomość może zostać odnowiona na dobre.

W 2. sezonie "The Kominsky Method" do obsady dołączy także Jacqueline Bisset. Aktorka zagra Gabrielle, mamę Mindy (Sarah Baker) i byłą żonę Sandy'ego, która wciąż ma wpływ na byłego męża.

The Kominsky Method sezon 2 – premiera 25 października na Netfliksie

The Kominsky Method sezon 2 Paul Reiser

The Kominsky Method sezon 2

The Kominsky Method sezon 2

The Kominsky Method sezon 2

The Kominsky Method sezon 2 Jane Seymour

REKLAMA