8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

5. sezon "Peaky Blinders" z datą premiery na Netfliksie. "Krypton" skasowany – nie będzie 3. sezonu. "Dolina Krzemowa" ze zwiastunem i datą powrotu. A oprócz tego "Terror", "The Nevers" i nie tylko.

1. Peaky Blinders – kiedy 5. sezon na Netfliksie?

Według serwisu Deadline 5. sezon "Peaky Blinders" pojawi się 4 października na Netfliksie w USA i na wszystkich rynkach, gdzie Netflix ma prawa do serialu.

2. Krypton skasowany – nie będzie 3. sezonu

Po dwóch sezonach SyFy skasowało "Krypton". Stacja zrezygnowała także ze spin-offu, którego bohaterem miał być Lobo. Studio Warner Horizon, które produkuje "Krypton", zapowiada, że będzie próbować sprzedać serial innej stacji bądź platformie streamingowej. Najbardziej oczywiste opcje to DC Universe i HBO Max.

3. Dolina Krzemowa – zwiastun 6. sezonu

Finałowy sezon "Doliny Krzemowej" wystartuje 27 października w HBO. Richarda (Thomas Middleditch) czeka kolejny koszmar, który widzimy w zwiastunie – będzie musiał zeznawać w D.C. w związku z naruszeniem prywatności użytkowników.

4. Powiększa się obsada The Nevers

Do obsady "The Nevers", nowego serialu Jossa Whedona, dołączyli Kiran Sonia Sawar ("Black Mirror: Crocodile"), Elizabeth Berrington ("Dobry omen"), Ella Smith ("Call the Midwife"), Viola Prettejohn ("Odpowiednik"), Anna Devlin ("12 małp") i Martyn Ford ("Kingsman: The Golden Circle").

5. Sarah Chalke w nowym serialu Netfliksa

Sarah Chalke zagra przyjaciółkę Katherine Heigl w serialu "Firefly Lane", który tworzy Netflix.

6. Kate Micucci w serialu Supergirl

Kate Micucci pojawi się gościnnie w premierze 5. sezonu "Supergirl".

7. Terror: Dzień hańby – zwiastun dalszej części

W 2. odcinku serialu "Terror: Dzień hańby" zobaczymy jak amerykańska armia wkracza do społeczności japońskiego pochodzenia, którą poznaliśmy w pilocie. Podczas gdy Henry, oddzielony od swojej rodziny, mierzy się z niesprawiedliwością ze strony rządu, Chester za wszelką cenę chce znaleźć odpowiedź na temat tajemniczych wydarzeń ostatnich tygodni.

8. The O.C. – małe spotkanie po latach

Spokojnie, "The O.C." nie wraca z nowym sezonem. Rachel Bilson i Adam Brody przypadkiem wpadli na siebie na lotnisku i uwiecznili spotkanie.

REKLAMA