8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

Pierwszy teaser 10. sezonu "Shameless". BBC pokaże nowy kryminał "Vienna Blood". Małpka z "Przyjaciół" ma szansę wrócić na ekrany. A oprócz tego muzyczny debiut Mayi Hawke, plakat 5. sezonu "Superstore" i nie tylko.

1. Shameless – pierwszy teaser 10. sezonu

3 listopada Gallagherowie powrócą na ekrany po raz dziesiąty, a tymczasem mamy pierwszy teaser nowego sezonu.

2. Kryminał Vienna Blood od scenarzysty Sherlocka

BBC Two pokaże jeszcze w tym roku produkcję kryminalną "Vienna Blood", której akcja będzie dziać się na początku XX wieku w Wiedniu. Oparty na książkach Franka Tallisa serial opowiadać będzie o przygodach Maxa Liebermanna (Matthew Beard z "Gry tajemnic"), angielskiego lekarza, który zostaje uczniem Zygmunta Freuda i pomaga rozwiązywać sprawy kryminalne. Scenarzystą jest Steve Thompson ("Sherlock").

3. Małpka z Przyjaciół ma szansę wrócić na ekrany

Pamiętacie Marcela, małpkę z "Przyjaciół"? Według serwisu Comicbook mamy szansę ją zobaczyć w serialu "Y: The Last Man".

4. Endeavour będzie mieć 8. sezon

Młody Morse powróci w 8. sezonie serialu "Endeavour". Tymczasem ruszyły zdjęcia do 7. sezonu, który będzie mieć trzy odcinki.

5. Konkurs z książką o kobietach Charlesa Mansona

Jeśli interesuje was poszerzenie wiedzy na temat najsłynniejszego mordercy, który pojawia się w 2. sezonie "Mindhuntera", zapraszamy na naszego fanpage'a. Do wygrania są cztery książki "Ludzkie potwory. Kobiety Mansona i banalność zła" autorstwa Nikki Meredith.

6. Elvis Presley animowanym agentem na Netfliksie

Netflix zamówił serial animowany dla dorosłych "Agent King", w którym zobaczymy Elvisa Presleya jako tajnego agenta. Showrunnerem i głównym scenarzystą jest Mike Arnold ("Archer"), a wśród twórców znajdują się także Priscilla Presley i John Eddie.

Agent King

7. Maya Hawke prezentuje dwa pierwsze single

Niemal wszyscy z obsady "Stranger Things" mają własne projekty muzyczne – i właśnie dołączyła do tej grupy Maya Hawke. Aktorka grająca Robin wypuściła dwa pierwsze single.

8. Superstore – plakat 5. sezonu

"Superstore" wraca 26 września, a tak główni oto bohaterowie radzą sobie z mechaniczną konkurencją:

Superstore sezon 5

REKLAMA