Czołówka "Sukcesji" z brytyjską rodziną królewską. Zobaczcie uroczą parodię od producenta "Family Guya"

"Sukcesja" (Fot. HBO)

"Sukcesja" to serial o wyjątkowo okropnych ludziach, którzy walczą o prawo do rządzenia rodzinnym imperium po śmierci ojca. Brzmi znajomo? Zobaczcie, co z tym zrobił producent "Family Guya".

Gary Janetti, scenarzysta i producent serialu "Family Guy" ma konto na Instagramie poświęcone żartom z brytyjskiej rodziny królewskiej. Najczęściej wrzuca zdjęcia z zabawnymi podpisami albo fotomontaże, ale tym razem zaprezentował coś więcej.

Czołówka serialu Sukcesja z rodziną królewską

Wideo, które możecie zobaczyć poniżej, to czołówka "Sukcesji", ale z klipami z życia królowej Elżbiety, jej męża, dzieci i wnuków. Janetti wykorzystał motyw muzyczny Nicholasa Britella i zmontował całość w stylu dobrze znanym z serialu HBO.

"Sukcesja" opowiada o najbardziej paskudnych ludziach, jakich możecie sobie wyobrazić, walczących bezpardonowo o rodzinny "tron", czyli stanowisko szefa imperium medialnego. Ich życie to miks szekspirowskiej tragedii i nie znającej granic farsy, którą szczerze wam polecamy, zwłaszcza że 2. sezon jest rewelacyjny.

Janetti na ich miejsce podstawił królową z mężem, księżną Dianę z księciem Karolem, a także Harry'ego, Williama, Kate Middleton i Meghan Markle razem z dziećmi. Udało mu się nawet zmieścić krótki klip z Markle w "Deal or No Deal". Czy ci wszyscy ludzie są jak wyjęci z "Sukcesji"? To już nie nam oceniać, ale niewątpliwie dobór serialu nie jest przypadkowy.

Dla porównania – tak wygląda prawdziwa czołówka 2. sezonu "Sukcesji".

Sukcesja – nowe odcinki w poniedziałki w HBO

REKLAMA