"Wspaniała pani Maisel" – zwiastun i data premiery 3. sezonu. Szykujcie się na kolorową podróż po świecie

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

0

Wspaniała pani Maisel to kobieta, która działa jak w zegarku. W grudniu zobaczymy kolejny sezon serialu wypakowany atrakcjami, takimi jak Miami, żołnierze i Sterling K. Brown.

Tęsknicie już za "Wspaniałą panią Maisel"? To wiedzcie, że Amazon nie zawiedzie nas i w tym roku. 3. sezon serialu pojawi się na platformie 6 grudnia, praktycznie równo rok po drugim.

Wspaniała pani Maisel sezon 3 – zwiastun

Opisu fabuły jeszcze nie ma, ale mamy zwiastun, a w nim nowe, światowe życie pani Maisel (Rachel Brosnahan). Tytułowa bohaterka serialu przyjęła propozycję Shy Baldwina, by jechać w trasę po Ameryce i Europie – i bawi się świetnie. Paryża tym razem nie odwiedzimy, ale zajrzymy m.in. do Miami. To właśnie z tej miejscówki pochodzi pierwsze zdjęcie (u góry).

3. sezon serialu "Wspaniała pani Maisel" będzie składać się z ośmiu odcinków, czyli tylu co drugi. Wśród gwiazd gościnnych znajduje się Sterling K. Brown, którego widzimy przez moment w samolocie. W serialu pojawią się także Cary Elwes ("Stranger Things") i Stephanie Hsu ("The Path").

2. sezon "Wspaniałej pani Maisel" otrzymał aż 20 nominacji do Emmy, dając się wyprzedzić tylko finałowej serii "Gry o tron". Wśród nich są nominacje dla najlepszego serialu komediowego, Rachel Brosnahan, Alex Borstein, Marin Hinkle i Tony'ego Shalhouba.

Wspaniała pani Maisel sezon 3 – premiera 6 grudnia na Prime Video