Wypakowany gwiazdami zwiastun "The Morning Show". Czy to będzie pierwszy wielki hit platformy Apple?

"The Morning Show" (Fot. Apple TV+)

Tej jesieni startuje serwis streamingowy Apple, który na dzień dobry pokaże "The Morning Show" z Jennifer Aniston, Steve'em Carellem i Reese Witherspoon. Zwiastun wygląda znakomicie!

Jesienią 2019 roku Netflix zyska bardzo mocną konkurencję w postaci platform streamingowych Disney+ i Apple TV+. Ta druga na start pokaże nowy serial "The Morning Show", w którym główne role zagrają Jennifer Aniston, Steve Carell i Reese Witherspoon.

The Morning Show – pełny zwiastun serialu Apple

Czy ten serial będzie dla Apple tym, czym dla Netfliksa było "House of Cards"? Pełny zwiastun udowadnia, że to projekt, który ma potencjał, aby stać się jedną z najgłośniejszych nowości tego roku. Serial opowiadać będzie o pracownikach porannego programu telewizyjnego. Zajrzymy za jego kulisy, by podejrzeć życie ludzi, którzy codziennie budzą Amerykę. "The Morning Show" początkowo miał być sitcomem, ale w miarę jak powstawał zmieniono koncept na dramatyczny.

I to dobrze widać w zwiastunie, bo wszystko rozpoczyna się od afery #MeToo, w którą uwikłany jest (były już) prezenter programu grany przez Carella. Postać Aniston zyskuje nową współprowadzącą, którą gra Reese Witherspoon. Jak czytamy w oficjalnym opisie, "The Morning Show" będzie historią o ambicji, ego i źle rozumianym poszukiwaniu władzy, opowiadaną z perspektywy dwóch skomplikowanych kobiet, poruszających się po polu minowym, jakim jest ich praca, i jednocześnie zmagających się z osobistymi kryzysami.

W obsadzie "The Morning Show" znajdują się także Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Gugu Mbatha-Raw, Desean K. Terry, Jack Davenport i Janina Gavankar.

Pomysłodawcą serialu jest Michael Ellenberg ("Pozostawieni"), który oparł go na książce Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". Scenariusz napisała Kerry Ehrin ("Bates Motel"), a reżyseruje Mimi Leder ("Pozostawieni"). "The Morning Show" ma już zamówienie na dwa sezony, po 10 odcinków każdy.

The Morning Show – premiera jesienią na Apple TV+

REKLAMA