12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Nowy przeciwnik Archiego z "Riverdale". Stephen Amell ma już nowy serial. Andrew Scott w "Mrocznych materiach". Powstaje prequel "Totalnej magii". A oprócz tego "Obsesja Eve", kontynuacja serialu "He-Man i władcy wszechświata" i nie tylko.

1. Nowy przeciwnik Archiego z Riverdale

Juan Riedinger ("Pazury") dołączył do obsady 4. sezonu "Riverdale" jako nowy przeciwnik Archiego.

2. Stephen Amell ma już nowy serial

Po zakończeniu "Arrow" Stephen Amell zagra główną rolę w "Heels", serialu o wrestlingu, który dostał zamówienie na 8 odcinków od telewizji Starz. Akcja będzie dziać się w Georgii, a Amell wcieli się w jednego z braci, którzy ze sobą walczą na ringu. Panowie odziedziczą po ojcu firmę zajmującą się organizowaniem, zarządzaniem i promowaniem walk. Scenariusz "Heels" pisze Michael Waldron ("Loki"), showrunnerem jest Mike O'Malley ("Survivor's Remorse").

3. Andrew Scott w Mrocznych materiach

Andrew Scott (ostatnio seksowny ksiądz z "Fleabag") dołączył do obsady serialu "Mroczne materie". Zobaczymy go w 2. sezonie w roli pułkownika Johna Parry'ego, ojca Willa Parry'ego (Amir Wilson).

4. Totalna magia – powstaje serialowy prequel

HBO Max zamówiło pilot serialu "Rules of Magic", czyli prequela filmu "Totalna magia" z 1998 roku. Akcja będzie osadzona w latach 60., a głównymi bohaterkami będą znane z filmu ciotki Franny i Jet, tyle że w młodszej wersji. Produkcję serialu poprowadzą Melissa Rosenberg i Dana Baratta ("Jessica Jones").

Oprócz tego HBO Max zamówiło jeszcze dwa piloty. "Generation", stworzone przez 17-letnią Zeldę Barnz i jej ojca Daniela Barnza, opowie o nastolatkach pochodzących z konserwatywnego środowiska i ich poszukiwaniach seksualnych. Producentką serialu jest Lena Dunham. "Red Bird Lane" od Sary Gran ("Berlin Station") opowie z kolei historię grupki nieznajomych, którzy trafiają do złowrogiego domu.

5. Miasto na wzgórzu – teaser 2. sezonu

"Miasto na wzgórzu" wróci z 2. sezonem, a oto jak Showtime go zapowiada.

6. Powiększa się obsada Obsesji Eve

Harriet Walter ("Sukcesja") i Danny Sapani ("Rozpustnice") dołączyli do obsady 3. sezonu "Obsesji Eve".

7. Katey Sagal ma wrócić do The Conners

Katey Sagal ma powrócić w 2. sezonie "The Conners" w roli Louise, dawnej szkolnej koleżanki Dana i Roseanne, która już próbowała umówić się z Danem. Informacja na razie jest nieoficjalna, ale jeśli ją zobaczymy, to w ramach dłuższego wątku.

8. Wraca serial He-Man i władcy wszechświata

Netflix zamówił produkcję animowaną "Master of the Universe: Revelation", która będzie kontynuacją serialu "He-Man i władcy wszechświata" z lat 80. Akcja będzie rozgrywać się po wydarzeniach z oryginału i skupi się m.in. na wątkach, które wtedy nie zostały rozwiązane. Za produkcję odpowiadać będzie Kevin Smith.

Master of the Universe: Revelation

9. Pani Fletcher z premierą w październiku

7-odcinkowy serial limitowany "Pani Fletcher" z Kathryn Hahn w roli głównej wystartuje w HBO 27 października.

10. Paget Brewster w obsadzie Mamuśki

Paget Brewster pojawi się gościnnie w 7. sezonie "Mamuśki" w roli nowej szefowej Christy z kancelarii prawniczej.

11. Ekipa JAG znów razem – zdjęcie z NCIS: LA

Catherine Bell i David James Elliott pojawią się w premierze 11. sezonu "NCIS: LA".

NCIS: LA

12. Raising Dion – data premiery serialu

"Raising Dion", czyli produkowany przez Michaela B. Jordana serial o wychowywaniu dzieciaka z supermocami, zadebiutuje 4 października na Netfliksie. Zdjęcia zawdzięczamy serwisowi EW.

Raising Dion serial

Raising Dion serial

Raising Dion serial

Raising Dion serial

REKLAMA