"Szkoła dla elity" – zwiastun 2. sezonu. Netflix zapowiada nową tragedię i kolejne mroczne sekrety

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

"Kłamstwa mogą nas zbliżyć i kłamstwa mogą nas oddalić" – zapewnia nas zwiastun 2. sezonu "Szkoły dla elity". Serial wraca we wrześniu, a tymczasem mamy zapowiedź nowej tragedii.

Hiszpańskie seriale trzymają się mocno na Netfliksie, a jednym z największych hitów jest młodzieżowa "Szkoła dla elity", która we wrześniu wraca z 2. sezonem.

Szkoła dla elity sezon 2 – zwiastun serialu

Netflix wypuścił zwiastun nowych odcinków, a także krótkie streszczenie fabuły. W 2. sezonie "Szkoły dla elity" uczniowie Las Encinas, pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki, muszą stawić czoła nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmienia się układ sił, a na jaw wychodzą mroczne sekrety.

Zwiastun zapowiada konflikty między dzieciakami, które połączyło kłamstwo na temat tragicznych zdarzeń z 1. serii. Netflix bawi się hasłami z kłamstwem w roli głównej: "Kłamstwa mogą nas zbliżyć i kłamstwa mogą nas oddalić", "Kłamstwa nas łączą. Kłamstwa nas niszczą". Ale, jak mówi jeden z bohaterów, "Prawda i tak wyjdzie na jaw".

W obsadzie 2. sezonu "Szkoły dla elity" powrócą Miguel Bernadeau (Guzmán), Danna Paola (Lu), Itzán Escamilla (Samuel), Jaime Lorente (Nano), Miguel Herran (Christian), Aron Piper (Ander), Omar Ayuso (Omar), Ester Exposito (Carla), Mina El Hammani (Nadia) i Alvaro Rico (Polo). Na ekranie pojawią się także nowe osoby: Georgina Amorós (Cayetana), Claudia Salas (Rebeca) i Jorge Lopez (Valerio).

Szkoła dla elity sezon 2 – premiera 6 września na Netfliksie

REKLAMA