Netflix zaprasza na rajską wyspę w serialu "The I-Land". To jak "Zagubieni" w świecie rodem z "Igrzysk śmierci"

"The I-Land" (Fot. Netflix)

0

Netflix ogłosił kolejny serial na wrzesień. W "The I-Land" spotkamy grupkę nieznajomych, którzy budzą się na wyspie i muszą walczyć o przetrwanie. W obsadzie m.in. Kate Bosworth.

Netflix ogłosił, że już za trzy tygodnie obejrzymy "The I-Land", 7-odcinkową produkcję science fiction, która wygląda jakby ktoś połączył świat serialu "Lost: Zagubieni" z filmowymi "Igrzyskami śmierci". Ewentualnie jak parodia Fyre Festival – "luksusowego" festiwalu muzycznego, który okazał się wielką porażką.

Zwiastun The I-Land – nowego serialu Netfliksa

W "The I-Land" spotkamy grupkę dziesięciu osób, które budzą się na zdradliwej wyspie, nie pamiętając, jak się tam znaleźli. Kiedy zaczynają wcielać w życie plan powrotu do domu, odkrywają, że ten świat nie jest tym, czym się wydaje. Stając w szranki z ekstremalnymi wyzwaniami psychologicznymi i fizycznymi na wyspie, muszą stać się lepszymi wersjami siebie – albo umrzeć jako gorsze wersje.

W obsadzie znajdują się Kate Bosworth ("Superman Returns"), Alex Pettyfer ("Magic Mike"), Natalie Martinez ("Kingdom"), Michelle Veintimilla ("Gotham"), Sibylla Deen ("The Last Ship"), Kyle Schmid ("Being Human"), Ronald Peet ("Defectives"), Kota Eberhardt ("Dark Phoenix"), Anthony Lee Medina ("Flesh and Bone") i Gilles Geary ("Spirit Warriors").

Produkcję "The I-Land" prowadzi Neil LaBute ("Van Helsing"). Scenariusz pisze Lucy Teitler ("Mr. Robot"), a reżyseruje Jonathan Scarfe ("Van Helsing").

The I-Land – premiera 12 września na Netfliksie