7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Zapowiedź 16. sezonu "Chirurgów". Data premiery 3. sezonu "Big Mouth". Zdjęcia z 2. sezonu "Titans". Powroty w 2. sezonie "Homecoming". A oprócz tego "Legacies", "Madam C.J. Walker" i nie tylko.

1. Chirurdzy – zapowiedź 16. sezonu

"Chirurdzy" wracają 26 września z 16. sezonem i jak widać, będzie się działo od pierwszego odcinka.

2. Bianca Santos w 2. sezonie Legacies

Bianca Santos ("The Fosters") pojawi się w 2. sezonie "Legacies" w roli wygadanej i flirciarskiej Mayi, nowej uczennicy szkoły w Mystic Falls. Dziewczyna jest córką szeryfa Maca i ma brata o imieniu Ethan.

3. Kto wróci w 2. sezonie Homecoming?

Stephan James (serialowy Walter Cruz) i Hong Chau (Audrey Temple) zagrają u boku Janelle Monáe w 2. sezonie "Homecoming". Kyle Patrick Alvarez ("The Stanford Prison Experiment") będzie reżyserować w miejsce Sama Esmaila, a także dołączy do grona producentów.

4. Bill Bellamy w serialu Madam C.J. Walker

Bill Bellamy ("Niepewne") dołączył do obsady miniserialu "Madam C.J. Walker" z Octavią Spencer w roli głównej. Zagra Sweetnessa, bankiera, który jest zainspirowany sukcesem Madam Walker i za wszelką cenę chce się z nią dogadać.

5. Starz zamawia pilot komedii Shining Vale

Telewizja Starz zamówiła pilot komediowego horroru "Shining Vale". To historia dysfunkcyjnej rodziny, która z dużego miasta przeprowadza się do małego miasteczka i zamieszkuje w domu, gdzie miały miejsce koszmarne rzeczy. Ale zauważa to tylko Pat, matka rodziny, przekonana, że albo ma depresję, albo została opętana. Każdy ma swoje demony – ale czy demony Pat są prawdziwe? Czy może to portret zwykłej rodziny, w której zdarzyła się choroba psychiczna? Twórcami serialu są Sharon Horgan ("Catastrophe") i Jeff Astrof ("Trial & Error"), a produkuje go firma Kapital Entertainment Aarona Kaplana.

6. Big Mouth wróci z 3. sezonem w październiku

3. sezon "Big Mouth" będzie mieć premierę 4 października. Zdjęcia z nowej serii znajdziecie tutaj.

Big Mouth sezon 3 kiedy premiera

7. Zdjęcia z 2. sezonu Titans

Pojawiły się zdjęcia z odcinka "Trigon", którym 6 września rozpocznie się 2. sezon "Titans". Do obsady serialu dołączył Michael Mosley ("Ozark") jako Doctor Light.

Titans sezon 2

Titans sezon 2

REKLAMA