Netflix prezentuje zdjęcia z serialu "Living with Yourself". W rolach głównych Paul Rudd i... Paul Rudd

"Living with Yourself" (Fot. Netflix)

0

Jeden Paul Rudd to dla Netfliksa zdecydowanie za mało. Platforma zaprezentowała zdjęcia z najnowszej komedii "Living with Yourself", w której aktora zobaczymy w podwójnej roli.

Jeśli marzyło wam się zobaczyć Paula Rudda w głównej roli na małym ekranie, to Netflix spełni wasze życzenie podwójnie. Aktor, który na serialowym koncie ma występy m.in. w "Przyjaciołach", "Parks and Recreation" oraz kontynuacjach "Wet Hot American Summer" wystąpi na pierwszym planie w egzystencjalnej komedii "Living with Yourself". Nowa produkcja Netfliksa zadaje pytanie: czy aby na pewno chcemy być lepszymi ludźmi?

Living with Yourself – Paul Rudd w serialu Netflix

Grany przez Rudda Miles nie radzi sobie ani w życiu prywatnym, ani zawodowym. Po tym jak podejmuje się nowatorskiej kuracji w spa, obiecującej, że stanie się lepszym człowiekiem, odkrywa, że został podmieniony na nową i poprawioną wersję samego siebie. Próbując uporać się z nieprzewidzianymi konsekwencjami nietypowej terapii, Miles musi zawalczyć o swoją żonę Kate (Aisling Bea), karierę oraz własną tożsamość.

"Living eith Yourself", które oryginalnie było przygotowywane dla kanału IFC, pojawi się na Netfliksie 18 października. Twórcą serialu jest Timothy Greenberg (producent m.in. "The Detour"), a za reżyserię odpowiada duet Jonathan Dayton i Valerie Faris ("Mała miss", "Wojna płci"). 1. sezon ma liczyć 8 odcinków.

Jak prezentuje się Paul Rudd w wersji numer jeden oraz w wersji "poprawionej" możecie już zobaczyć na pierwszych zdjęciach z serialu.

living with yourself paul rudd serial

living with yourself paul rudd serial

living with yourself paul rudd serial

living with yourself paul rudd serial

living with yourself paul rudd serial

Living with Yourself – premiera 18 października