10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

Liza Weil pojawi się we "Wspaniałej pani Maisel". Jest pierwszy zwiastun "The L Word: Generation Q". Sarah Michelle Gellar w nowym serialu twórców "Ringera". A oprócz tego koniec "Graczy", powrót "Goliatha" i nie tylko.

1. Liza Weil pojawi się we Wspaniałej pani Maisel

Liza Weil, czyli Paris z "Gilmore Girls", pojawi się w 3. sezonie "Wspaniałej pani Maisel". Informacja na razie jest nieoficjalna, a szczegóły roli trzymane są w tajemnicy.

2. The L Word: Generation Q – pierwszy zwiastun

"The L Word: Generation Q" to kontynuacja kultowego serialu Showtime, w którym zobaczymy nowe pokolenie bohaterek. Premiera 8 grudnia, a pierwszy zwiastun już jest.

3. Koniec Graczy po 5. sezonie

5. sezon "Graczy" będzie ostatni. Według The Hollywood Reporter, które nieoficjalnie podało informację, twórcy o tym wiedzieli na "miesiące przed" i sezon, który rusza w najbliższy poniedziałek, został stworzony jako finałowy. Informację o zakończeniu serialu potwierdził Dwayne Johnson.

4. Sarah Michelle Gellar w nowym serialu

Sarah Michelle Gellar zagra jedną z głównych ról w komediodramacie "Other People's Houses". Serial oparty na książce Abbi Waxman opowie o dziewiątce osób mieszkających w Larchmont Village, spokojnej dzielnicy Los Angeles. Zobaczymy emocjonalne wzloty i upadki bohaterów, starających się rozgryźć, jak być dobrymi partnerami, przyjaciółmi, rodzicami i sąsiadami. Gellar zagra mamę, która jest influencerką w social mediach i zarazem znajduje się w centrum sąsiedzkiego dramatu. Serial piszą Eric Charmelo i Nicole Snyder, twórcy "Ringera".

5. Goliath – zwiastun i data premiery 3. sezonu

"Goliath" wróci 4 października z 3. sezonem. Billy Bob Thornton zmierzy się w z dwójką nowych przeciwników: bogatym ranczerem i jego siostrą (Dennis Quaid i Amy Brenneman). W gościnnej obsadzie znajdują się Beau Bridges, Griffin Dunne, Leslie Grossman, Julia Jones, Shamier Anderson, Graham Greene i Illeana Douglas. Tutaj możecie zobaczyć plakat zapowiadający sezon.

6. Elena Satine w serialu Cowboy Bebop

Elena Satine ("Zemsta") zagra jedną z głównych ról obok Johna Cho w netfliksowej adaptacji "Cowboy Bebop". Jej postać, Julia, opisana została jako gorąca piękność z niesamowitym głosem i obiekt pożądania Spike'a Spiegela (Cho).

7. Dwie osoby opuszczają Legends of Tomorrow

Brandon Routh i Courtney Ford opuszczą stałą obsadę "Legends of Tomorror" w 5. sezonie.

8. Dabney Coleman pojawi się w Yellowstone

Dabney Coleman pojawi się gościnnie w roli ojca Kevina Costnera w "Yellowstone".

9. Michael Beach w Chicago P.D.

Michael Beach ("The 100") pojawi się w 7. sezonie "Chicago P.D." w roli gangstera, biznesmena i filantropa w jednym, który stara się ożywić afroamerykańską społeczność.

10. The Walking Dead – plakat 10. sezonu

Daryl (Norman Reedus), Carol (Melissa McBride) i odchodząca w 10. sezonie "The Walking Dead" Michonne (Danai Gurira) szykują się do finałowego starcia z Szeptaczami. Powrót serialu 7 października.

The Walking Dead sezon 10

REKLAMA