Pamiętacie plakat "American Beauty"? Okazuje się, że wystąpiła na nim gwiazda "Mad Men"

"Mad Men" (Fot. AMC)

0

Christina Hendricks z "Mad Men" pochwaliła się, że kiedyś pracowała jako modelka dłoni. Jej ręka znalazła się na jednym z najbardziej charakterystycznych filmowych plakatów w historii.

Christina Hendricks stała się znaną aktorką dzięki roli Joan Holloway w serialu "Mad Men". Potem widzieliśmy ją w "Hapie i Leonardzie", "Gwieździe szeryfa", "The Romanoffs" czy ostatnio "Good Girls". A gdzie widzieliśmy ją przedtem?

Christina Hendricks na plakacie American Beauty

Lista występów Hendricks sprzed "Mad Men" jest długa, ale zawiera głównie małe role, m.in. w "Angel", "Ostrym dyżurze" czy "Firefly". Zanim jednak mieliśmy szansę zobaczyć ją po raz pierwszy na telewizyjnym ekranie, widzieliśmy ją na słynnym plakacie filmowym, nie zdając sobie z tego sprawy.

Aktorka zdradziła na Instagramie, że zanim zaczęła swoją obecną karierę, pracowała jako modelka, w tym także modelka dłoni. "To moja ręka i brzuch innej modelki" – pochwaliła się Hendricks pod plakatem "American Beauty", dodając, że jest bardzo dumna, mogąc być choćby małą częścią tego filmu.

Mad Men jest dostępne w serwisie Netflix