Wrzesień w telewizji HBO – pełna lista premier filmów i seriali

Wrzesień w telewizji HBO oznacza przede wszystkim premierę finałowego sezonu "Kronik Times Square". Poza tym spodziewajcie się kontynuacji seriali i nowej dostawy filmów.

Na wrześniową listę premier HBO GO jeszcze czekamy, a tymczasem mamy dla was listę premier telewizji HBO. Serialowe nowości są tym razem tylko trzy: finałowy sezon "Kronik Times Square" oraz pokazywane już na HBO GO seriale "Nasi chłopcy" i "Przybysze". Do tego dochodzi dokumentalna produkcja "Kto zabił Garretta Phillipsa?".

Serialowe kontynuacje to m.in. "Na cały głos", "Sukcesja", "Prawi Gemstonowie", "Gracze", "Ogród z brązu" i "Opowieść podręcznej". Z kolei na liście premier filmowych znajdują się takie tytuły, jak "Ocean's 8", "Glass", "Ralph Demolka w internecie" czy "Bumblebee".

Nowe seriale w HBO – premiery na wrzesień 2019

Kroniki Times Square, sezon 3 – powrót jednego z najlepszych seriali HBO z finałowym już sezonem. Czeka nas kilkuletni przeskok czasowy do lat 80., kiedy to 42 ulica zamienia się w miejsce brutalnych przestępstw i obskurnych sklepów wideo, a miasto podejmuje kolejne wysiłki, żeby to posprzątać. W obsadzie powrócą James Franco w podwójnej roli braci Martino, Maggie Gyllenhaal jako Eileen, a także większość naszych znajomych z poprzednich dwóch sezonów.

Przybysze – pierwsza norweska produkcja HBO to satyryczny serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy to dochodzi do serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Z oceanu zaczynają wyłaniać się ludzie z przeszłości. Każdy z nich przybywa z innego okresu historii: epoki kamienia, ery wikingów, końca XIX wieku. Kim są przybysze i o co w tym wszystkim chodzi?

Nasi chłopcy – izraelski miniserial HBO, opowiadający prawdziwą historię, do jakiej doszło kilka lat temu w Strefie Gazy. Zobaczymy w nim wydarzenia związane z morderstwem Muhammada Abu Khdeira i historię wszystkich zaangażowanych w nie osób – zarówno Arabów, jak i Żydów – których życie nigdy potem nie było już takie samo.

Telewizja HBO – filmy i seriale we wrześniu

Ralph Demolka w internecie (Ralph Breaks the Internet) – 1 września w HBO

Nasi chłopcy – premiera 5 września w HBO3, kolejne odcinki w czwartki

Jeszcze dzień życia – 5 września w HBO

Alternatywne zakończenie: Sześć nowych sposób, by powitać śmierć w Ameryce – 5 września w HBO

Bumblebee – 8 września w HBO

Kroniki Times Square, sezon 3 – premiera w HBO 10 września o godz. 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 21:00, kolejne odcinki we wtorki

Co się wydarzyło 11 września – 12 września w HBO

W cieniu wież: Liceum Stuyvesant 11 września – 12 września w HBO

Kto zabił Garretta Phillipsa? – premiera 19 września w HBO, kolejne odcinki w czwartki

Milcząca rewolucja – 19 września w HBO

Przybysze - premiera 20 września w HBO, kolejne odcinki w piątki

Ocean's 8 – 22 września w HBO

Jestem William – 26 września w HBO

Diabeł: Inkarnacja – 27 września w HBO

Glass – 29 września w HBO

REKLAMA