8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Teaser 7. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Hugh Laurie w nowym serialu BBC One. Billie Piper w nowym serialu telewizji Sky. Zdjęcia z premiery 4. sezonu "This Is Us". A oprócz tego "The Good Place", "Bosch" i nie tylko.

1. Agenci T.A.R.C.Z.Y. – teaser 7. sezonu

Podczas D23 Expo Disney wypuścił pierwszy teaser finałowego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

2. Będzie specjalny odcinek The Good Place

4. sezon "The Good Place" rozpocznie się od retrospektywnego odcinka specjalnego, który zostanie wyemitowany 19 września. Obsada będzie wspominać m.in. najlepsze momenty serialu.

3. Hugh Laurie w nowym serialu BBC One

Hugh Laurie zagra główną rolę w 4-odcinkowym thrillerze politycznym "Roadkill" od Davida Hare'a, twórcy "Collateral". Bohaterem będzie charyzmatyczny polityk, którego prywatne i publiczne życie zaczyna się rozpadać za sprawą jego wrogów.

4. Billie Piper w nowym serialu telewizji Sky

Billie Piper ("Doktor Who") zagra główną rolę w 8-odcinkowym serialu "I Hate Suzie" telewizji Sky. Serial ma być "zabawnym dramatem o tym momencie w życiu, kiedy spada maska". Piper zagra kobietę, której telefon zostaje zhakowany i wycieka jej zdjęcie w kompromitującej sytuacji. "I Hate Suzie" pisze Lucy Prebble ("Sukcesja").

5. William Jackson Harper w serialu Amazona

William Jackson Harper ("The Good Place") dostał rolę powracającą w "The Underground Railroad", serialu Amazona o niewolnictwie i ucieczkach niewolników.

6. Nowi aktorzy w obsadzie Boscha

Carter MacIntyre ("Benched"), Adam J. Harrington ("Dirty John") i Terrence Terrell ("Giants") pojawią się w rolach powracających w 6. sezonie serialu "Bosch". Dwaj pierwsi panowie zagrają agentów FBI, a trzeci – gangstera z Jamajki.

7. Yasha Jackson w serialu Manifest

Yasha Jackson ("Blue Bloods") pojawi się w 2. sezonie "Manifestu" w roli byłej dziewczyny Bena. Do obsady dołączył także Garrett Wareing ("Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki").

8. Zdjęcia z premiery 4. sezonu This Is Us

24 września wraca z 4. sezonem "This Is Us", a tutaj znajdziecie zdjęcia. Jest m.in. pierwsze spotkanie Jacka z rodzicami Rebeki.

This Is Us sezon 4

This Is Us sezon 4

REKLAMA