8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ania, nie Anna" (Fot. CBC)

Zwiastun 3. sezonu "Ani, nie Anny". "Chirurdzy" i "Jednostka 19" bardziej połączone. Zwiastuny "Treadstone" i 2. sezonu "The Purge". A oprócz tego nowy projekt Noaha Hawleya i nie tylko.

1. Ania, nie Anna – zwiastun 3. sezonu

Kanadyjska telewizja CBS wypuściła zwiastun 3. sezonu "Ani, nie Anny", który startuje 22 września. Netflix na razie nowych odcinków nie zapowiadał, co oznacza, że pokaże je z opóźnieniem.

2. Chirurdzy i Jednostka 19 bardziej połączone

W nowym sezonie telewizja ABC planuje bardziej zbliżyć do siebie światy "Chirurgów" i "Jednostki 19". Problem w tym, że pierwszy serial wraca we wrześniu, a drugi dopiero w 2020 roku – czy w takim razie ich akcja będzie mogła toczyć się równolegle? Krista Vernoff, showrunnerka obu produkcji, zapewnia że tak, choć wymagało to starannego planowania. Czas obowiązujący w "Chirurgach" będzie tym "właściwym", "Jednostka 19" dostosuje się, to znaczy będzie przeskok czasowy i uzupełnienie w postaci retrospekcji w premierze 3. sezonu.

3. FX zamawia horror The Bridgewater Triangle

Telewizja FX zamówiła serialową adaptację "The Bridgewater Triangle" Briana Millera. Serial będzie apokaliptycznym horrorem/thrillerem opowiadającym o 17 małych miasteczkach w Massachusetts, których mieszkańcy muszą zmagać się z czymś nadprzyrodzonym, co uderzy w nich wszystkich jednocześnie, przewracając do góry nogami ich życie i powodując tysiące ofiar. Apokalipsę będzie powstrzymywać trójka rozdzielonego rodzeństwa, którzy jakimś cudem przeżyli. Autor oryginału napisze pilotowy odcinek, producentem jest Noah Hawley ("Fargo", "Legion").

4. Terry O'Quinn w serialu Emergence

Terry O'Quinn dołączył do obsady "Emergence", nowego serialu ABC. Zagra miliardera, który zrobi wszystko, żeby chronić reputację swojej firmy.

5. NBC tworzy serialowe Igraszki losu

NBC tworzy romantyczny serial inspirowany filmem "Igraszki losu" ("Serendipity") z Kate Beckinsale i Johnem Cusackiem. Scenariusz pisze Jonny Umansky.

6. Michael Shannon w nowym serialu HBO

Michael Shannon ("Zakazane imperium") zagra Jerry'ego Bussa, szefa L.A. Lakers, w serialu HBO o tej drużynie i czasach "Showtime".

7. The Purge wraca w październiku z 2. sezonem

2. sezon "The Purge", w którym zobaczymy kolejną Noc oczyszczenia, wystartuje 15 października. Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

8. Treadstone – zapowiedź nowego serialu

Również 15 października na USA Network ma wystartować "Treadstone", serial ze świata Jasona Bourne'a.

REKLAMA