"American Horror Story: 1984" w pełnym zwiastunie. Zapowiada się campowy odlot, jakiego jeszcze nie było

"American Horror Story: 1984" (Fot. FX)

Ryan Murphy w swoim żywiole! Pełny zwiastun "American Horror Story: 1984" to miks kiczowatej mody i muzyki w stylu lat 80. z klasycznym slasherem.

"American Horror Story" to co roku niespodzianka – nie zawsze tak dobra, jak byśmy chcieli, ale taki już urok serialowych antologii. W 9. odsłonie zatytułowanej "1984" produkcja telewizji FX zabierze nas w podróż do przeszłości, a dokładniej do Ameryki z lat 80., zakochanej w letnich obozach, filmowych slasherach i wszelkim kiczu.

American Horror Story: 1984 – zwiastun 9. sezonu

Ryan Murphy osobiście zaprezentował zwiastun "American Horror Story: 1984", w którym morderca z nożem – aka pan Jingles – szaleje na obozie Redwood pełnym nastolatków. Wszyscy mają ogromne fryzury i kiczowate ciuchy, a piski i krzyki mieszają się z popularnymi hitami z lat 80.

W obsadzie 9. sezonu "American Horror Story" znajdują się Emma Roberts, Cody Fern, Leslie Grossman, Billie Lourd, John Carroll Lynch (klaun Twisty z "Freak Show"), Gus Kenworthy (sportowiec, który zagra chłopaka Emmy Roberts), Matthew Morrison i znana z "Pose" Angelica Ross. Nie pojawi się za to Evan Peters, a Sarah Paulson ma zagrać małą rólkę.

American Horror Story: 1984 – premiera 19 września na FOX Polska

REKLAMA