10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The OA" (Fot. Netflix)

0

Fani "The OA" nawołują do bojkotu Netfliksa. "Ucho Prezesa" wróciło z nowym odcinkiem. "WandaVision" ma bardzo stylowy plakat. A oprócz tego "Saturday Night Live", "Szaleję za tobą" i nie tylko.

1. Fani The OA nawołują do bojkotu Netfliksa

Czy skasowanie "The OA" to zabieg PR-owski czy rzeczywistość? Wszystko wskazuje, że jednak to drugie. Brit Marling podziękowała fanom za wsparcie, ale to nie koniec. Będą kolejne akcje, w tym masowe rezygnowanie z Netfliksa, które odbędzie się 10 września.

2. Ucho Prezesa wróciło z Tajemnicą przedwyborczą

Na YouTube pojawił się trzyminutowy nowy odcinek "Ucha Prezesa", który kończy się wielkim znakiem zapytania. Czyżby zapowiedź powrotu programu?

3. Netflix zamawia serial Clickbait

Tony Ayres (australijske "The Slap", "Glitch") i producent David Heyman stworzą dla Netfliksa serialowy thriller "Clickbait". Będzie to opowieść o tym, jak nasze najbardziej niebezpieczne impulsy są napędzane przez social media i jak różnią się nasze życia realne od wirtualnych.

4. Kolejne powroty w Szaleję za tobą

John Pankow i Richard Kind powrócą w swoich dawnych rolach w nowej odsłonie sitcomu "Szaleję za tobą". Zdjęcia do nowych odcinków ruszą we wrześniu.

5. Pierwsi gospodarze 45. sezonu SNL ujawnieni

Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, David Harbour, Kristen Stewart i Eddie Murphy znajdują się wśród gospodarzy nowego sezonu "Saturday Night Live".

6. Lamorne Morris w nowej komedii Hulu

Lamorne Morris ("New Girl") zagra główną rolę w komedii "Woke" platformy Hulu, która będzie miksem serialu aktorskiego i kreskówki. Główny bohater będzie rysownikiem, który po incydencie z policją staje się bardziej świadomy problemów rasowych.

7. Viola Davis zagra Michelle Obamę

Viola Davis zagra Michelle Obamę w serialu "First Ladies" telewizji Showtime, którego bohaterkami będą trzy amerykańskie pierwsze damy – Eleanor Roosevelt, Betty Ford i Michelle Obama.

8. Stylowy plakat WandaVision

"WandaVision" to jeden z nowych seriali Marvela, które pojawią się na Disney+. Plakat wygląda bardzo zachęcająco.

9. Ziva jeszcze wróci do NCIS

Cote de Pablo pojawi się jako Ziva w premierze 17. sezonu "NCIS", a także w dwóch późniejszych odcinkach.

10. Amerykańskie Drunk History z 7. sezonem

"Drunk History" wróci z 7. sezonem, który będzie składać się z 16 odcinków.