Rosario Dawson w zwiastunie "Briarpatch" – serialu twórcy "Mr. Robot". To będzie kolejna dziwna przygoda

"Briarpatch" (Fot. USA Network)

Ekscentryczne małe miasteczko w Teksasie, Rosario Dawson w roli samotnej mścicielki i znajome twarze wokół niej. Poznajcie "Briarpatch", nowy serial, który produkuje Sam Esmail.

W 2020 roku telewizja USA Network przedstawi nową serialową antologię zatytułowaną "Briarpatch". Serial tworzy Andy Greenwald (scenarzysta "Legionu", wcześniej krytyk), a wśród producentów znajdują się Sam Esmail ("Mr. Robot") i Ana Lily Amirpour ("Castle Rock").

Briarpatch – zwiastun serialu z Rosario Dawson

1. sezon "Briarpatch" oparty będzie na książce Rossa Thomasa i opowie historię Allegry "Pick" Dill (Rosario Dawson, "Daredevil"), śledczej, która pracuje w Waszyngtonie. Kiedy jej siostra ginie w zamachu bombowym, Allegra wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, by odkryć, co za tym stało.

I jak się okazuje, nie jest to takie zwykłe prowincjonalne miasteczko. Ekscentryczni mieszkańcy, tajemnicze eksplozje, wszechobecna korupcja i zwierzęta z zoo biegające o ulicach to tylko początek atrakcji. Zwiastun obiecuje "szaloną jazdę przez Saint Disgrace", w której naszą przewodniczką będzie samotna mścicielka.

W obsadzie są jeszcze Ed Asner, Jay R. Ferguson ("Mad Men"), Brian Geraghty ("Chicago P.D."), Edi Gathegi ("The Blacklist"), a także Kim Dickens ("Deadwood") w roli szefowej lokalnej policji i Alan Cumming ("Żona idealna") jako elegancki, czarujący i zabójczy handlarz bronią.

Premiera serialu Briarpatch w 2020 roku

REKLAMA